Philco PEW 729 WR


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 720 m3, Maximální hlučnost: 69 dB, Třída energetické účinnosti: A, Materiál: sklo, Počet rychlostí: 4, Výška: 104 cm, Šířka: 90 cm, Hloubka: 44 cm. Více info


Cena 9 990 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Philco PEW 729 WR s nakloněným designem a v provedení bílého skla se řadí do energetické třídy A. Ovládání je dotykové s bílým podsvícením s magnetickým dálkovým ovladačem. Má jednoduchou obsluhu, 4 rychlosti odsávání, včetně Booster, LED osvětlení 2× 1,5 W. Odsávání je při něm možno přímo do komína, nebo můžete využít i recirkulaci. Šířka 90 cm.

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače par Philco PEW 729 WR by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čímž rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochu.

Recirkulace vzduchu

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, je možnost využití funkce recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr uhlíkový filtr Air 2 (není součástí balení, je třeba dokoupit), který pohlcuje pachy. Vzduch se pročistí a fouká ho zpátky do místnosti. Schopnost tohoto filtru pohlcovat pachy je dána četností jeho používání.

Nastavení odsavače par

Při nastavování máte na výběr více možností odsávání. Zvolit si můžete jeden ze čtyř stupňů, včetně Booster. Volba závisí na tom, jaké množství páry vám vzniká při vaření. Maximální výkon spotřebiče při odsávání je 720 m3/hod s maximální hlučností 66 dB (Booster 69 dB).

LED osvětlení

Extra úsporné LED diody vám dokonale osvítí varnou desku. Hlavní výhodou je vysoká úspora elektrické energie oproti klasickým žárovkám a výrazně delší životnost.

Dotykové nebo dálkové ovládání

Dotykové ovládání zvyšuje atraktivitu spotřebiče a zajišťuje maximální komfort při jeho obsluze. Výhodou je snadné a rychlé čištění díky absenci vystupujících prvků. Díky ovladači se při obsluze odsavače nemusíte vůbec dotknout ovládacího panelu. Eliminujete tak čištění odsavače po vaření. Stejně tak pokud potřebujete například místnost vyvětrat i po dokončení vaření, není nic jednoduššího, než se pohodlně usadit na gauč a po chvíli ho dálkovým ovladačem vypnout.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 90 cm
Maximální hlučnost 69 db
Maximální výkon odsávání 720 m3
Počet rychlostí 4

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philco PEW 729 WR

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi