Philco PEW 729 TP


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 720 m3, Maximální hlučnost: 69 dB, Třída energetické účinnosti: B, Materiál: nerez, Počet rychlostí: 4, Výška: 54,8 cm, Šířka: 90 cm, Hloubka: 50 cm. Více info


Cena 8 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 85 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Philco PEW 729 TP v provedení nerez s černým panelem v energetické třídě B s možností recirkulace. Disponuje 4 výkonnostními stupni, včetně Booster, s maximálním možným výkonem odsávání 720 m³/h. Ovládání je dotykové, umístěné vepředu. Osvětlení varné plochy pod odsavačem je zajištěno prostřednictvím LED panelu. Maximální hlučnost dosahuje 66 dB. Šířka 90 cm.

 

 

Praktický pomocník

Komínová odsavač par Philco PEW 729 TP v provedení nerezu s černým panelem udělá z obyčejného odsavače designový prvek ve vaší kuchyni. Výkon odsavače je 720 m³/h, zajistí tak čistý vzduch během pár chvil s provozní hlučností 66 dB. S odsavačem si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Jeho provoz je možný s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. O osvětlení se postará LED panel 1× 8 W.

Recirkulace vzduchu

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, je možnost využití funkce recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr uhlíkový filtr Air 2 (není součástí balení, je třeba dokoupit), který pohlcuje pachy. Vzduch se pročistí a fouká ho zpátky do místnosti. Schopnost tohoto filtru pohlcovat pachy je dána četností jeho používání.

Nastavení odsavače par

Při nastavování máte na výběr více možností odsávání. Zvolit si můžete jeden ze čtyř stupňů, včetně Booster. Volba závisí na tom, jaké množství páry vám vzniká při vaření. Maximální výkon spotřebiče při odsávání je 720 m3/hod s maximální hlučností 66 dB (Booster 69 dB).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 90 cm
Maximální hlučnost 69 db
Maximální výkon odsávání 720 m3
Počet rychlostí 4

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philco PEW 729 TP

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi