Philco PEW 726 B

Nákupem získáte 89,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Philco PEW 726 B s nakloněným designem a v provedení černého skla design s nerezovým pruhem se řadí do energetické třídy A. Ovládání je dotykové s indikací znečištěného filtru. Má jednoduchou obsluhu, 4 rychlosti odsávání včetně boostery, LED osvětlení 2 x 1,5 W. Odsávání je při něm možno přímo do komína, nebo můžete využít i recirkulaci. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Získejte 100 % zpět na Věrnostní kartu při využití Komfortní dopravy

Gorejne WHI643ORAB

Komínový odsavač par Gorenje WHI643ORAB v provedení lakovaný černý plech s elektronickým dotykovým ovládáním. Dekorační šikmý odsavač má 3 stupně nastavení odsávání s možností automatického provozu…

  • Šírka: 60 cm
  • Maximální hlučnost: 59 db
  • Maximální výkon odsávání: 570 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače par Philco PEW 726 B by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochu.

Recirkulace vzduchu

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, je možnost využití funkce recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr uhlíkový filtr Air 2 (není součástí balení třeba je dokoupit), který pohlcuje pachy. Vzduch se pročistí a fouká ho zpátky do místnosti. Schopnost tohoto filtru pohlcovat pachy je dána četností jeho používání.

Nastavení odsavače par

Při nastavování máte na výběr více možností odsávání. Zvolit si můžete jeden ze čtyř stupňů včetně boosteru. Volba závisí na tom, jaké množství páry vám vzniká při vaření. Maximální výkon spotřebiče při odsávání je 720 m3/hod. s maximální hlučností 66 dB ( Booster 69 dB).

LED osvětlení

Extra úsporné LED diody Vám dokonale osvítí varnou desku. Hlavní výhodou je vysoká úspora elektrické energie oproti klasickým žárovkám a výrazně delší životnost.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 60 cm
  • Maximální hlučnost 69 db
  • Maximální výkon odsávání 720 m3

Další vlastnosti

Značka: Philco
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 720 m3
Počet rychlostí: 4
Vhodný uhl. filtr: Air 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 60 cm
Výška: 74,5 cm
Hloubka: 39 cm
Hmotnost: 11,35 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 69 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: sklo

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A

Vzhled

Typ digestoře: odtah+recirkulace

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: 40039740

Všechny parametry

Recenze Philco PEW 726 B

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philco PEW 726 B