Philco PEW 626 T


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 620 m3, Maximální hlučnost: 67 dB, Třída energetické účinnosti: C, Materiál: nerez, Celková spotřeba: 78 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 102,5 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 45 cm. Více info


Cena 4 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 50 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Philco PEW 626 T v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy C. Jeho provoz je možný s odtahem do komína (s průměrem odtahu 150 mm) nebo s recirkulací. Nabízí 3 stupně výkonu, které se nastavují podsvíceným senzorovým dotykovým ovládáním. Maximální výkon odsávání dosahuje 620 m³/hod. Pracovní plochu pod digestoří Philco PEW 626 T zpřehlední LED pásek 1,5 W. Maximální hlučnost je 67 dB. Šířka: 60 cm.

 

 

Výkon odsavače par

Výkon komínového odsavače par Philco PEW 626 T by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Digestoř nabízí 3 stupně nastavení výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje 620 m³/h. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 45 cm nad elektrickou varnou deskou a 55 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Odsávání probíhá přes tukové filtry s odvodem do komína, nebo je možnost odsávání i s recirkulací. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Recirkulace nebo odtah přímo do komína

Chcete odsávat přebytečnou páru přímo do komína, či si ji raději přejete vyměnit za čistý vzduch? Je jen na vás, kterou možnost si vyberete. Digestoř disponuje kromě účinného odtahu do komína za pomoci dvou tukových filtrů i možností recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pokud se rozhodnete pro odsávání s recirkulací, je třeba si zakoupit uhlíkový filtr Philco Air3 (není součástí balení).

Kvalitní osvětlení a nízká hlučnost

Komínový odsavač par je vybaven kvalitním LED osvětlením, které vám výrazně usnadní práci při vaření. Silné LED pásové osvětlení 1,5 W vám posvítí při přípravě chutné večeře. Přitom vás nebude rušit nadměrným hlukem, protože tato kvalitní digestoř je navzdory svému vysokému výkonu poměrně tichá. Maximální hlučnost přístroje dosahuje 67 dB, což vás při vaření určitě nebude rozptylovat. Světlo i odsávání zapnete jednoduše dotykem. Kompaktní odsavač par je ten pravý pro vaši kuchyni.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 67 db
Maximální výkon odsávání 620 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philco PEW 626 T

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi