Philco PEW 459 B


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 456 m3, Maximální hlučnost: 56 dB, Třída energetické účinnosti: C, Materiál: sklo, Celková spotřeba: 51 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 112,5 cm, Šířka: 90 cm, Hloubka: 39 cm. Více info


Cena 6 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 70 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Philco PEW 459 B v provedení černé sklo je zařazen do energetické třídy C. Jeho provoz je možný s odtahem do komína (s průměrem odtahu 150 mm) nebo s recirkulací. Nabízí 3 stupně výkonu, které se nastavují elektronicky na LED displeji dotykem. Maximální výkon odsávání dosahuje 456 m³/hod. Pracovní plochu pod odsavač par Philco PEW 459 B zpřehlední LED osvětlení 1,5 W. Maximální hlučnost je 56 dB. Šířka 90 cm.

 

 

 

Výkon odsavače par

Výkon komínového odsavače par Philco PEW 459 B by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Digestoř nabízí 3 stupně nastavení výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje 290-456 m³/h. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 45 cm nad elektrickou varnou deskou a 55 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Odsávání probíhá přes tukové filtry s odvodem do komína, nebo je možnost odsávání i s recirkulací. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Recirkulace nebo odtah přímo do komína

Chcete odsávat přebytečnou páru přímo do komína, či si ji raději přejete vyměnit za čistý vzduch? Je jen na vás, kterou možnost si vyberete. Digestoř disponuje kromě účinného odtahu do komína za pomoci dvou tukových filtrů i možností recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pokud se rozhodnete pro odsávání s recirkulací, je třeba si zakoupit uhlíkový filtr Philco Air 1.

Kvalitní osvětlení a nízká hlučnost

Komínová digestoř je vybavena kvalitním LED osvětlením, které vám výrazně usnadní práci při vaření. Silné LED osvětlení 1,5 W vám posvítí při přípravě chutné večeře. Přitom vás nebude rušit nadměrným hlukem, protože tato kvalitní digestoř je navzdory svému vysokému výkonu poměrně tichá. Maximální hlučnost přístroje dosahuje 62 dB, což vás při vaření určitě nebude rozptylovat. Světlo i odsávání zapnete jednoduše tlačítky. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 90 cm
Maximální hlučnost 56 db
Maximální výkon odsávání 456 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philco PEW 459 B

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi