Philco PEW 459 B

Nákupem získáte 69,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Philco PEW 459 B v provedení černé sklo je zařazen do energetické třídy C. Jeho provoz je možný s odtahem do komína (s průměrem odtahu 150 mm) nebo s recirkulací. Nabízí 3 stupně výkonu, které se nastavují elektronicky na LED displeji dotykem. Maximální výkon odsávání dosahuje 456 m³ / hod. Pracovní plochu pod odsavač par Philco PEW 459 B zpřehlední LED osvětlení 1,5 W. Maximální hlučnost je 56 dB. Šířka 90 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Elica STRIPE LUX BL A/90

Splátky s 0% navýšením (více info)

Elica STRIPE LUX BL A/90

Nástěnný odsavač par Elica STRIPE LUX BL A/90 s šířkou 90 cm a povrchovým provedením v černé barvě pomáhá při odstraňování výparů a zápachů z vaření. Díky jeho účinnému odsávání ze spodní a přední…

  • Šířka: 90 cm
  • Maximální hlučnost: 66 db
  • Maximální výkon odsávání: 628 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Výkon odsavače par

Výkon komínového odsavače par Philco PEW 459 B by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Digestoř nabízí 3 stupně nastavení výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje 290 - 456 m³/h. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 45 cm nad elektrickou varnou deskou a 55 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Odsávání probíhá přes tukové filtry s odvodem do komína, nebo je možnost odsávání i s recirkulací. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Recirkulace nebo odtah přímo do komína

Chcete odsávat přebytečnou páru přímo do komína, zda si ji raději přejete vyměnit za čistý vzduch? Je jen na vás, kterou možnost si vyberete. Digestoř disponuje kromě účinného odtahu do komína za pomoci dvou tukových filtrů i možností recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pokud se rozhodnete pro odsávání s recirkulací, je třeba si zakoupit uhlíkový filtr Philco Air1.

Kvalitní osvětlení a nízká hlučnost

Komínová digestoř je vybavena kvalitním LED osvětlením, které vám výrazně usnadní práci při vaření. Silné LED osvětlení 1,5 W vám posvítí při přípravě chutné večeře. Přitom vás nebude rušit nadměrným hlukem, protože tato kvalitní digestoř je navzdory svému vysokému výkonu poměrně tichá. Maximální hlučnost přístroje dosahuje 62 dB, což vás při vaření určitě nebude rozptylovat. Světlo i odsávání zapnete jednoduše tlačítky. Kompaktní komínová digestoř je ta pravá pro Vaši kuchyni.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 90 cm
  • Maximální hlučnost 56 db
  • Maximální výkon odsávání 456 m3

Další vlastnosti

Značka: Philco
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 456 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 45 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 55 cm
Vhodný uhl. filtr: Air 2
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 90 cm
Výška: 112,5 cm
Hloubka: 39 cm
Hmotnost: 12,75 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 56 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: sklo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: C
Celková spotřeba: 51 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 40039952

Všechny parametry

Recenze Philco PEW 459 B

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philco PEW 459 B