Philco PEC 190 W


Podskříňkový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 192 m3, Maximální hlučnost: 65 dB, Třída energetické účinnosti: C, Celková spotřeba: 41 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 8 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 50 cm. Více info


Cena 1 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Podskříňkový odsavač par Philco PEC 190 W v bílém provedení je zařazen do energetické třídy C. Jeho provoz je možný s odtahem do komína (s průměrem odtahu 125 mm) nebo s recirkulací. Nabízí 3 stupně výkonu, které se nastavují mechanicky pomocí knoflíků. Maximální výkon odsávání dosahuje 192 m³/hod. Pracovní plochu pod odsavačem par Philco PEC 190 W zpřehlední LED osvětlení. Maximální hlučnost je 65 dB. Šířka: 60 cm.

 

 

 

Odsávání výparů

Podskříňkový odsavač par Philco PEC 190 W je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel v domácnosti. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Tento šikovný pomocník je velmi kvalitní a podává také skvělý výkon - odsaje až 192 m³/h. Disponuje třemi výkonnostními stupni odsávání s mechanickým ovládáním. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Jeho provoz je možný s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína, což znamená, že pročištěný vzduch se bude přes filtr vracet zpět do vaší kuchyně. Pro provoz s recirkulací je třeba zakoupit uhlíkový filtr Philco Air 5.

Až 3 stupně rychlosti odsávání

Podskříňková digestoř má na výběr až 3 rychlosti odsávání přebytečných par. Podle množství vyprodukovaných par při vaření si můžete vybrat, zda chcete odtah par pomalejší nebo rychlejší. Sami si zvolíte nejlepší možnost.

Kvalitní osvětlení a nízká hlučnost

Kompaktní digestoř je vybavena kvalitním LED osvětlením, které vám výrazně usnadní práci při vaření. Silná až 2W žárovka vám posvítí při přípravě chutné večeře. Přitom vás nebude rušit nadměrným hlukem, protože tato kvalitní digestoř je navzdory svému vysokému výkonu poměrně tichá. Maximální hlučnost přístroje dosahuje 65 dB, což vás při vaření určitě nebude rozptylovat. Světlo i odsávání zapnete jednoduše tlačítky. Kompaktní podskříňková digestoř je ta pravá pro vaši kuchyni.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 65 db
Třída energ.účinnosti C
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 192 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philco PEC 190 W

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi