Philco PEB 7275 BIX

Vestavný odsavač par Philco PEB 7275 BIX v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy A. Jeho provoz je možný s odtahem do komína (s průměrem odtahu 150 mm) nebo s recirkulací. Nabízí 4 stupně výkonu včetně zvýšeného, které se nastavují mechanicky pomocí podsvíceného tlačítkového ovládání. Maximální výkon odsávání dosahuje 720 m³/hod. Pracovní plochu pod odsavačem par Philco PEB 7275 BIX zpřehlední LED pásové osvětlení 2 x 1,5 W. Maximální hlučnost je 69 dB. Šířka: 75 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Elica HIDDEN IX A / 60, vestavný odsavač par

Elica HIDDEN IX A / 60, vestavný odsavač par

Moderní, vestavěný odsavač par Elica HIDDEN IX A / 60 díky svým rozměrům 60 cm na šířku perfektně pokryje žádanou oblast nad sporákem a pěkně zapadne do kuchyně. Díky sacímu výkonu až 225 - 475 m³ /…

  • Šířka: 60 cm
  • Maximální hlučnost: 65 db
  • Třída energ.účinnosti: B

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Výkon odsavače par

Výkon odsavače par Philco PEB 7275 BIX by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Digestoř nabízí 3 stupně nastavení výkonu + 1 intenzivní. Maximální výkon odtahu dosahuje 405 - 720 m³/h. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit zpravidla minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 75 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu odsavače par je 150 mm. Odsávání probíhá přes tukové filtry s odvodem do komína, nebo je možnost odsávání is recirkulací. Díky tomu je odsávání důkladné iv případě vaření na všech varných zónách.

Recirkulace nebo odtah přímo do komína

Chcete odsávat přebytečnou páru přímo do komína, zda si ji raději přejete vyměnit za čistý vzduch? Je jen na vás, kterou možnost si vyberete. Digestoř disponuje kromě účinného odtahu do komína za pomoci dvou tukových filtrů i možností recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pokud se rozhodnete pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit uhlíkový filtr Philco Air 2.

Kvalitní osvětlení a nízká hlučnost

Kompaktní digestoř je vybaven kvalitním LED osvětlením, které vám výrazně usnadní práci při vaření. Silné LED pásové osvětlení 2 x 1,5 W vám posvítí při přípravě chutné večeře. Přitom vás nebude rušit nadměrným hlukem, protože tento kvalitní digestoř je navzdory svému vysokému výkonu poměrně tichý. Maximální hlučnost přístroje dosahuje 69 dB, což vás při vaření určitě nebude rozptylovat. Světlo i odsávání zapnete jednoduše tlačítky. Kompaktní podskříňkové digestoř je ten pravý pro Vaši kuchyni.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 75 cm
  • Maximální hlučnost 69 db
  • Třída energ.účinnosti A
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 720 m3

Další vlastnosti

Značka: Philco
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 720 m3
Počet rychlostí: 4
Vhodný uhl. filtr: Air 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 75 cm
Výška: 30,8 cm
Hloubka: 29,5 cm
Hmotnost: 9,63 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 69 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Vzhled

Typ digestoře: odtah+recirkulace

Funkce

Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: 40040167

Všechny parametry

Recenze Philco PEB 7275 BIX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philco PEB 7275 BIX