Philco PEB 629 BIX

Nákupem získáte 49,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Výsuvný vestavný odsavač par Philco PEB 629 BIX v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy C. Jeho provoz je možný s odtahem do komína (s průměrem odtahu 150 mm) nebo s recirkulací. Nabízí 3 stupně výkonu, které se nastavují mechanicky pomocí podsvíceného tlačítkového ovládání. Maximální výkon odsávání dosahuje 620 m³ / hod. Pracovní plochu pod odsavačem par Philco PEB 629 BIX zpřehlední LED osvětlení 2 x 1,5 W. Maximální hlučnost je 67 dB. Šířka: 90 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Výkon odsavače par

Výkon vestavného výsuvného odsavače par Philco PEB 629 BIX by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Digestoř nabízí 3 stupně nastavení výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje 375 - 620 m³/h. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit zpravidla minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 75 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu odsavače par je 150 mm. Odsávání probíhá přes tukové filtry s odvodem do komína, nebo je možnost odsávání i s recirkulací. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Recirkulace nebo odtah přímo do komína

Chcete odsávat přebytečnou páru přímo do komína, zda si ji raději přejete vyměnit za čistý vzduch? Je jen na vás, kterou možnost si vyberete. Digestoř disponuje kromě účinného odtahu do komína za pomoci dvou tukových filtrů i možností recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pokud se rozhodnete pro odsávání s recirkulací, je třeba si zakoupit uhlíkový filtr Philco Air 2.

Kvalitní osvětlení a nízká hlučnost

Výsuvný odsavač par je vybaven kvalitním LED osvětlením, které vám výrazně usnadní práci při vaření. Silné LED osvětlení 2 x 1,5 W vám posvítí při přípravě chutné večeře. Přitom vás nebude rušit nadměrným hlukem, protože tato kvalitní digestoř je navzdory svému vysokému výkonu poměrně tichá. Maximální hlučnost přístroje dosahuje 67 dB, což vás při vaření určitě nebude rozptylovat. Světlo i odsávání zapnete jednoduše tlačítky. Kompaktní podskříňková digestoř je to pravé pro Vaši kuchyni.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 90 cm
  • Maximální hlučnost 67 db
  • Třída energ.účinnosti C
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 620 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Philco
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 620 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Počet vývodů: 1
Vhodný uhl. filtr: Air 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 90 cm
Výška: 47,2 cm
Hloubka: 28,8 cm
Hmotnost: 8,7 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 67 db

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: C

Energetické údaje

Celková spotřeba: 78 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: 40040128

Všechny parametry

Recenze Philco PEB 629 BIX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philco PEB 629 BIX