Philco APIA 60 L

Nákupem získáte 32,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Philco APIA 60 L v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy D. Jeho provoz je možný s odtahem do komína (s průměrem odtahu 120 mm) nebo s recirkulací. Nabízí 3 stupně výkonu, které se nastavují mechanicky pomocí tlačítkového ovládání boku. Maximální výkon odsávání dosahuje 384 m³ / hod. Pracovní plochu pod odsavačem par Philco APIA 60 L zpřehlední halogenové osvětlení 2 x 28 W. Maximální hlučnost je 71 dB. Šířka: 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

Výkon odsavače par

Výkon komínového odsavače par Philco APIA 60 L by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Digestoř nabízí 3 stupně nastavení výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje 384 m³/h. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit zpravidla minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 120 mm. Odsávání probíhá přes tukové filtry s odvodem do komína, nebo je možnost odsávání i s recirkulací. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Recirkulace nebo odtah přímo do komína

Chcete odsávat přebytečnou páru přímo do komína, zda si ji raději přejete vyměnit za čistý vzduch? Je jen na vás, kterou možnost si vyberete. Digestoř disponuje kromě účinného odtahu do komína za pomoci dvou tukových filtrů i možností recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pokud se rozhodnete pro odsávání s recirkulací, je třeba si zakoupit uhlíkový filtr Philco AP1.

Kvalitní osvětlení a nízká hlučnost

Komínová digestoř je vybavena halogenovým osvětlením, které vám výrazně usnadní práci při vaření. Silné 2 x 28 W osvětlení vám posvítí při přípravě chutné večeře. Přitom vás nebude rušit nadměrným hlukem, protože tato kvalitní digestoř je navzdory svému vysokému výkonu poměrně tichá. Maximální hlučnost přístroje dosahuje 71 dB, což vás při vaření určitě nebude rozptylovat. Světlo i odsávání zapnete jednoduše tlačítky. Kompaktní podskříňková digestoř je ta pravá pro Vaši kuchyni.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 60 cm
  • Maximální hlučnost 71 db
  • Třída energ.účinnosti D
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 384 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Philco
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 384 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Vhodný uhl. filtr: AP1
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 16 cm
Hloubka: 28 cm
Hmotnost: 6,27 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 71 db

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: D

Energetické údaje

Celková spotřeba: 102 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: 40040304

Všechny parametry

Recenze Philco APIA 60 L

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philco APIA 60 L