5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Třetí, mimořádně úspěšné pokračování hry vás doslova strhne. S hlavním hrdinou se ocitnete na takových místech, na která dříve nevstoupila lidská noha. Je jen na vás, jakým směrem se bude celý děj hry ubírat. Zda se pokusíte svět zachránit nebo jej zničíte. Každý váš krok bude něco znamenat a bude mít svůj následek. Na výběr budete mít z velkého množství zbraní. Hra nabízí otevřený svět nové generace. Těšit se můžete na různá dobrodružství, úkoly, známé postavy, ale i jedinečné příšery.

Vaše volba

Na kterou stranu se postavíte je jen na vás. Rozhodněte se, zda svět zachráníte nebo ho zničíte. Můžete obchodovat, bojovat, uzavírat tajné dohody se silnými, mocnými a magickými bytostmi, objevovat místa, na kterých před vámi nikdo nebyl, poznávat různé rasy, získávat známosti a zkušenosti. Vaše volba a rozhodnutí bude mít vliv nejen na osudy a životy jednotlivců, ale i celé říše. Otevírají se vám tak dveře k dalším příběhovým cestám a různým závěrům. Vše, co provedete bude mít svůj následek - ať už pozitivní nebo negativní. Staňte se legendárním lovcem a bojovníkem.

Vzrušující průběh 

K dispozici budete mít ohromné ​​množství zbraní, které však budete moci vylepšovat a tvořit z nich nástroje absolutní zkázy. Když svět Zaklínače obývají monstra ohrožující království, vy se chopíte meče a magických sil, abyste ochránili nevinné. Budete mistrem boje, ale i mistrem ve využívání vašich nadpřirozených schopností. S tím nejlepším brněním budete doslova neporazitelní. Všemožné exotické predátory celé říše dokážete porazit pouze získáním nejmocnějších kouzel, amuletů a lektvarů

Zpracování

Po grafické stránce se máte opravdu na co těšit. Čeká na vás nádherná grafika propracovaná do posledního detailu. Ať už to jsou rozsáhlé hory, rozprostírající se údolí a lesy, vesnice, města nebo zámky. Díky REDengine 3 technologii působí i ta nejdrobnější část mimořádně živě a neopakovatelně. Dech vám vyrazí i dynamické cykly denní doby a simulace realistického počasí i reakce postav a vašich nepřátel na jejich změnu.

Systémové požadavky

Minimální:

 • CPU: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz nebo AMD CPU Phenom II X4 940
 • GPU: Nvidia GPU GeForce GTX 660 nebo AMD GPU Radeon HD 7870
 • RAM: 6 GB
 • OS: 64-bit Windows 7 nebo 64-bit Windows 8 (8.1)
 • DirectX: DirectX 11
 • HDD: 40 GB

Doporučené:

 • CPU: Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz nebo AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
 • GPU: Nvidia GPU GeForce GTX 770 nebo AMD GPU Radeon R9 290
 • RAM: 8 GB
 • OS: 64-bit Windows 7 nebo 64bit Windows 8 (8.1)
 • DirectX: DirectX 11
 • HDD: 40 GB

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium DVD
Platforma PC
Typ hry RPG
Lokalizace česká

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Zaklínač 3: Game of the Year Edition PC hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Luboš

15. 2. 2018

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Jedna z nejlepších her za poslední léta . Zabaví na dlouhé chvíle . Dokonce i při dohrání do úplného konce mi nevadí si hru zopakovat . Za Goty edici výborná cena . Edice obsahuje kompletně vše co bylo ke hře vydané včetně DLC .