Wolfenstein II: The New Colossus - PC hra

1 199 Kč ? Ušetříte 46 % 649 Kč

Cena se slevovým kódem ? Jen do 18. 04. 2021
Jak získáte slevu
519 Kč

V současné době není produkt dostupný a od dodavatele nemáme upřesněn datum dodání. Pokud máte o produkt zájem, vložte si hlídání změny dostupnosti skrze naši funkci Hlídací pes skrze který vám dáme vědět o naskladění produktu hned jak k tomu dojde.
Mám zájem

Hra Wolfenstein II: The New Colossus je určena pro počítačové zařízení. Zaujme vás svým příběhem i grafickým zpracováním. Ve hře se stanete vojákem BJ Blazkowicz, který představuje jedinou naději pro osvobození Ameriky před nacisty. Jste největší hrozbou pro jejich zemi. Musíte ochránit vaši rodinu, přátele a bojovat se svou temnou minulostí. Pro dokonalý herní zážitek je tu zbrojní arzenál různých druhů zbraní, které můžete upgradovat a nastavovat dle vašich požadavků. Můžete mít zbraně v obou rukou pro efektivnější zabíjení nepřátel. Vyhrajte souboje a začněte další revoluci v Americe. Zobrazit celý popis

  • Sleva 46 %
  • sleva s kódem 130 Kč

Popis produktu

Amerika, 1961

Vaše atentáty na nacistického generála byly jen krátkodobým vítězstvím. Navzdory neúspěchu, nacisté udržují své postavení na světě. V této hře jste BJ Blazkowicz, známý také jako Terror-Billy, člen odporu, hrozba nacistické říše a poslední naděje lidstva pro svobodu. Pouze vy máte zbraně a dravost, abyste zabili každého nacistu a zapálili druhou americkou revoluci.

Mise

Vaší misí v této hře je osvobodit Ameriku od Nacistů. Přidejte se na cestu boje proti nacistickému vojenskému stroji na americké půdě. Jak BJ Blazkowicz chraňte svoji rodinu a přátele, vytvářejte nové spojenectví a postavte se démonem vaší nepříjemné minulosti, když jste se snažili svrhnout nacistickou okupaci.

Arzenál

Široká nabídka ničitelské zbraní a jejich futuristické verze vás zájmu hned při první hře. Pokročilé pistole, samopalu nebo sekery jako je Dieselkraftwerk nebo Laserkraftwerk s osobními nastaveními podle vás se postarají o výhru nad nepřáteli. Pokud potřebujete trochu více všestrannosti, upgradujte a ovládejte své oblíbené zbraně.

Plán

Do hry bude zahrnut každý z vás. Objevte svého vnitřního válečného hrdinu, když zničíte nacistů novými násilnými způsoby. Zablokujte a načtěte futuristické zbraně a objevujte novou sadu schopností BJ jako bojujete proti svobodné Americe. Bez ohledu na váš herní styl vymýšlejte nové způsoby bodání, střelby a zabíjení nacistů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium DVD
  • Platforma PC
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Bethesda
Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnosť obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 20 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 5055856416623

Všechny parametry

Recenze Wolfenstein II: The New Colossus - PC hra

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jiří, 11.1.2018

Příslušenství k Wolfenstein II: The New Colossus - PC hra