PC - Sniping Games Of All Time 1

Kolekce Sniping Games of All Time 1 obsahuje 4 PC hry s odstřelovačskou tematikou. Staňte se profesionálním střelcem v jednom ze čtveřice titulů od City Interactive. Obsahuje hry Battlestrike: Shadows of Stalingrad , Sniper: Art of Victory, Wolfschanze II: The Code to Victory a Battlestrike: Force of Resistance. Zobrazit celý popis

  • Výprodej

Popis produktu

Battlestrike: Shadows of Stalingrad 

Situace v Evropě je kritická. Nacistickému Německu se podařilo ovládnout obrovská území a jejich další cíl má jasné jméno: Sovětský svaz. Získáním Stalingradu si otevřou dvěře do krajiny a k vítězství, no než se tak stane, potřebují nejprve získat dostatečně silnou chemickou zbraň, vyvíjenou vědci. Začíná se hra o čas, které výsledek rozhodnete vy. Je jen na vás zmařit nacistům jejich šanci a zabránit jim ukončit vojnu podle jejich představ.

Sniper: Art of Victory 

Vždy představovali oporu armády, taktickou výhodu a smrtonosné protivníky. Odstřelovači mají jeden z najtěžších ůkolů spomezi pozemních jednotek, ale vykonávají si ji svědomitě a bez zaváhání. Nejinak tomu bylo i za druhé světové války. Vžijte se do role profesionálního armádního odstřelovače, který dokonale pozná svou zbraň a výbavu, trpělivě vyčkává na příležitost a bezchybně splní každý ůkol. Na vlastní kůži zažijte některé z nejdůležitějších okamihů 2. světové války. Zabíjejte vysoké nacistické důstojníky, zakrádejte se nepřátelskými územími a poveďte vaši jednotku k vítězství.

Wolfschanze II: The Code to Victory 

Je druhá světová válka a vy jste zkušeným ruským důstojníkem na důležité misi. Váš ůkol: přeniknout do pevnosti kontrolované nacisty a získat zařízení, pomocí kterého si nepřítel předává kódované zprávy. Tím se však pestrost misí ani zdaleka nekončí.

Battlestrike: Force of Resistance

V září 1943 válka zuří naplno a Armády Třetí říše si už podmanili většinu Evropy. Obyvatelé a vojáci na těchto územích se stávají členy partizánských skupin, bojujících navzdory nevýhodě proti nepříteli všemi dostupními prostředky. Lidé obracejí své naděje na východ, k frontu, který německému náporu stále odolává. Ve hře Battlestrike: Force of Resistance se zúčastnite série operací protinacistického odboje. Spolu s vašimi kolegy v britském komandu budete partizánům pomáhat při sabotážích, přepadech nebo ničení důležitých vojenských továren.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium CD
  • Platforma PC
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Ci games
Médium: CD
Platforma: PC
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 16+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hloubka: 20 mm

Obsah balení

Obsah balení: hra, návod

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 2423932

Všechny parametry

Recenze PC - Sniping Games Of All Time 1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k PC - Sniping Games Of All Time 1