Kingdom Come: Deliverance Special Edition - PC

  • Výprodej −72 %

Médium: DVD, Platforma: PC, Typ hry: RPG, Lokalizace: česká,


Cena 398 Kč

Sleva 72 % z ceny doporučené výrobcem: 1 399 Kč Zobrazit nápovědu

3,98 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Hra Kingdom Come: Deliverance pochází od českých vývojářů a je určena pro PC. Příběh hry se odehrává v Česku po smrti krále Karla IV. Začínáte jako syn vesnického kováře, Jindřicha, uprostřed občanské války. Při nájezdu žoldnéřské armády na vaši vesnici jen zázrakem uniknete smrti. Bez rodiny, domova či budoucnosti se ocitnete ve službě šlechtice Racka Kobyly, který projevuje odpor vůči této invazi. Zažijete cestu středověkým Českem v době nejistoty a nepokojů. Drsná situace vás donutí bojovat za budoucnost Čech.

Kingdom Come: Deliverance: 

Česko tvoří srdce Evropy. Je bohaté na kulturu, hrady a stříbro. Po smrti výborného a velmi oblíbeného krále Karla IV. se země dostává do temného období. Přichází válka, korupce a boje, které ničí klenoty Svaté říše římské na kusy. Korunu zdědil jeden z Karlových synů, naivní a sobecký Václav. Jeho poloviční bratr a král maďarský Zikmund vnímá Václava jako slabocha a vydává se do Čech. Na trůn bez panovníka zasedá Zikmund, který se zmocní bohatství Čech.

Uprostřed tohoto chaosu se objevíte vy jako Jindřich, syn kováře. Vaši vesnici zasáhnou vojska, jen o vlásek uniknete smrti a bezmocně se díváte jak vaši rodnou zem ničí. Bez domova, rodiny a budoucnosti se dostanete do služeb šlechtice Racka Kobyly, který projevuje odpor vůči invazi vojsk Zikmunda. Dostanete se do krvavého střetu a zuřivé občanské války. Drsný středověk vás naučí, jak žít v čase nejistot a nepokojů.

  • Obrovský a realisticky zpracovaný otevřený svět zobrazuje majestátní hrady, rušné vesnice i rozsáhlé pole a lesy. Navíc to vše v nádherné a špičkové grafice.
  • Úkoly můžete řešit různými způsoby a za každé vaše rozhodnutí ponesete následky. Zárukou je nelineární příběh plný napětí.
  • Bojujte zblízka, z dálky nebo ze zálohy. Naučte se ovládat dobové zbraně a jedinečné útočné i obranné kombinace, které vám pomohou přežít a dosyta si užít nelítostné a náročné boje.
  • Na začátku syn kováře, ale vaše schopnosti můžete zdokonalovat, získávat nové znalosti a naučit se novým schopnostím, zkrátka si vylepšujete svou postavu. Získejte skvělou zbroj a staňte se rytířem.
  • Svými činy sami určujete, jak na vás bude celý herní svět reagovat. Můžete bojovat, krást, svádět, vyhrožuje, přesvědčovat a uplácet. Můžete si vybrat cestu, jakou chcete.
  • Setkání se skutečnými historickými postavami na vlastní kůži zajisté potěší každého fanouška historie.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium DVD
Platforma PC
Typ hry RPG
Lokalizace česká

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Kingdom Come: Deliverance Special Edition - PC

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno