PC - Farming Simulator 15

Zemědělské zdatnosti můžete naplno ukázat ve hře Farming Simulator 15 - Zlatá edice, kde se postavíte do rozlehlého světa, který je ještě v tomto titulu rozšířen o severské prostředí. Zhostíte se úkolů farmáře a jeho každodenních činností, jako je chov dobytka, kultivování plodin, které musíte postupně sázet, starat se o ně, sbírat je a v konečném důsledku i prodávat. Čeká vás i nová činnost, kterou je těžba dřeva, přičemž také využijete nové prostředky. Od obyvatel z okolí přijímáte úkoly a snažíte se je co nejefektivněji a nejlépe splnit, abyste ukázali, že vy jste tím nejlepším farmářem. Zobrazit celý popis

  • Výprodej

Popis produktu

Staňte se skutečným zemědělcem

Farming Simulator 15 -  Zlatá edice přichází se zcela novou grafikou a fyzikálním enginem nabízejícím obrovský otevřený svět plný detailů a vizuálních efektů! V sólo hře i online režimu pro celou skupinu hráčů dostanete na starost vaši vlastní farmu. Budujte a expandujte, zasaďte a skliďte, chovejte rozličné druhy zvířat nebo prodávajte výrobky. V tomto dílu hry se také přidává nová oblast, do které můžete rozšíŕit své podnikání - a to dřevorubectví.

Bonusy Zlaté edice

K obrovským rozlehlým prostředím severní Ameriky a severských krajin se přidáva také území východní Evropy, a s ním i celá řada nových nástrojů či vozidel. Rozšiřte svůj vozový park a sklady o známe populární značky jako New Holland, Case IH, Ponsse, Farmtech či Rostselmash a další! Založte si vlastní farmu ve zcela novém prostředí, pozvěte kamarády a hrajte společně i s novým obsahem!

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium CD
  • Platforma PC
  • Typ hry Simulátory
  • Lokalizace česká

Další vlastnosti

Značka: Giant software
Médium: CD
Titulky: české
Platforma: PC
Typ hry: Simulátory
Věkové omezení: 3+
Lokalizace: česká

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hloubka: 20 mm

Obsah balení

Obsah balení: hra, návod

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 2421931

Všechny parametry

Recenze PC - Farming Simulator 15

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k PC - Farming Simulator 15