Patona PT9897 UV sterilizátor černý

Nákupem získáte 17,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

UV sterilizátor Patona PT9897 v černé barvě využijete při sterilizaci mobilních telefonů s úhlopříčkou do 7", respirátorů, roušek, zubních kartáčků, klíčů či jiných drobných předmětů. Speciální UV světlo ničí až 99,9 % bakterií a virů. Celý proces sterilizace trvá 8 až 10 minut. Využijete ho také jako aromalampu po přidání éterického oleje. Nabíjení přes USB port nebo využijete Qi nabíjení. Na stav nabíjení a sterilizace vás upozorní hlasové oznámení. Disponuje certifikáty CE, FCC, RoHS. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Čistý povrch bez bakterií

Dezinfikujte váš mobilní telefon, textilní roušku nebo klíče pomocí UV sterilizátoru Patona. Vložte zvolenou věc do sterilizátoru a zapněte ho. Po 8 až 10 minutách UV světlo zničí 99,9 % bakterií a virů a vaše věci tak budou dokonale čisté. Pokud nebudete sterilizátor využívat k dezinfekci, poslouží vám i jako aromalampa po přidání éterického oleje.

Hlasové oznámení

Sterilizátor je vybaven USB výstupem, který vám umožní k němu připojit další externí zařízení, jakými je externí nabíječka, síťová nabíječka nebo notebook. Samotný sterilizátor nabijete přes USB port nebo pomocí bezdrátového Qi nabíjení. I během nabíjení jej můžete využívat k ničení bakterií. O stavu nabíjení či dezinfekci vás informují hlasové oznámení.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Obsah balení
    Obsah balení UV sterilizátor, nabíjecí kabel

Další vlastnosti

Značka: Patona

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 220 mm
Výška: 60 mm
Hmotnosť: 520 g
Hloubka: 130 mm

Obsah balení

Obsah balení: UV sterilizátor, nabíjecí kabel

Ostatní

Kód produktu: PT9897

Všechny parametry

Recenze Patona PT9897 UV sterilizátor černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Patona PT9897 UV sterilizátor černý