Popis produktu

PARA' KITO FNGSPN1SK repelent je sprej na silnou ochranu proti komárům a klíšťatům. Poskytuje kompletní ochranu po dobu 8 hodin proti komárům a 5 hodin proti klíšťatům. Díky patentované receptuře bez alkoholu a s povrchově aktivními látkami je vhodný pro celou rodinu, včetně těhotných žen a kojenců starších než 6 měsíců. Sprej neobsahuje DEET ani jiné jeho chemické deriváty, obsahuje pouze aktivní látky z rostlin. Sprej je klinicky testován a využívá patentovanou technologii ClayCell-Complex, která snižuje pronikání repelentních složek do pokožky a zvyšuje jejich účinnost. Díky tomu je velmi účinný a šetrný k pokožce. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Vlastnosti:

  • Úplná ochrana až na 8 hodin proti komárům tygrovaným a 5 hodin proti klíšťatům
  • Rostlinné odpuzující aktivní látky, bez alkoholu, bez povrchově aktivních látek, bez DEET
  • Stejně účinné proti komárům tygrovaným jako složení s 50% DEET
  • Ideální pro zamořené oblasti
  • Vhodné pro těhotné ženy, děti a miminka od 6 měsíců
  • Příjemná lehká vůně
  • Mikro rozprašování pro správné množství jemné a nemastné ochrany
  • Láhev vyrobená z biologických materiálů (cukrová třtina)
  • Patentová přihláška - receptura vyvinutá ve Francii

Bezpečnostní opatření:

Biocidní přípravky používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepolykejte, neoblizujte a po manipulaci si umyjte ruce. Abyste předešli riziku vdechnutí a polykání, nenechávejte v dosahu dětí do 36 měsíců. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Pokud je nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku.

Při styku s kůží:

Omyjte velkým množstvím vody.

Po zasažení očí:

Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud používáte kontaktní čočky a je to možné, odstraňte je. Ihned volejte lekaře. Jakmile se projeví podráždění pokožky nebo vyrážka, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí PARA' KITO FNGSPN1SK repelent

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi