Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

PARA' KITO DSPSPN3SK je voděodolný suchý olej ve spreji určený proti komárům a klíšťatům. Poskytuje kompletní ochranu po dobu 6 hodin. Díky patentované receptuře bez alkoholu a povrchově aktivních látek je vhodný pro celou rodinu včetně těhotných žen a kojenců starších než 6 měsíců. Olej obsahuje více než 50 % přírodních kokosových výtažků, díky čemuž nejenže odpuzuje výborně komáry a klíšťata, ale i skvěle hydratuje pokožku. Je tak ideálním doplňkem během letních nebo tropických večerů. Sprej je navíc voděodolný, nemastný, nelepivý, je obohacen lehkým parfémem a zůstává dokonale účinný i po opakovaném plavání. Patentovaná technologie Hydractive-Complex využívá přírodní extrakty z kokosového oleje k zesílení repelentních účinků. Jeho složení je obohaceno o vitamín E, rostlinné oleje (kokos, jojoba, sladké mandle), výtažky z bambuckého másla a lékořice. Tím přispívá k hydrataci, zklidnění a regeneraci pokožky po opalování. Sprej je klinicky testován a neobsahuje DEET ani jiné chemikálie. Mikronebulizace spreje PARA' KITO umožňuje ochranu celého těla. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Vlastnosti:

  • Úplná ochrana až na 6 hodin proti komárům tygrovaným a klíšťatům
  • Rostlinné odpuzující aktivní látky, bez alkoholu, bez povrchově aktivních látek, bez DEET
  • Voděodolné složení
  • Ideální pro zamořené oblasti
  • Vhodné pro těhotné ženy, děti a miminka od 6 měsíců
  • Příjemná lehká vůně
  • Mikro rozprašování pro správné množství jemné a nemastné ochrany
  • Láhev vyrobená z biologických materiálů (cukrová třtina)
  • Patentová přihláška - receptura vyvinutá ve Francii

Bezpečnostní opatření:

Biocidní přípravky používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepolykejte, neoblizujte a po manipulaci si umyjte ruce. Abyste předešli riziku vdechnutí a polykání, nenechávejte v dosahu dětí do 36 měsíců. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Pokud je nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku.

Při styku s kůží:

Omyjte velkým množstvím vody.

Po zasažení očí:

Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud používáte kontaktní čočky a je to možné, odstraňte je. Ihned volejte lekaře. Jakmile se projeví podráždění pokožky nebo vyrážka, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí PARA' KITO DSPSPN3SK repelent

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno