PanzerGlass Ultra-Wide Fit AB tvrzené sklo pro Apple iPhone 14 Plus/13 Pro Max černé


Sklo, Typ skla: 2,5D, Tvrdost: 9H, Pro značku: Apple, Pro model: Apple iPhone 13 Pro Max, Apple iPhone 14 Plus, Pro úhlopříčku: 6,7", V balení: sklo, suchý a vlhký čisticí hadřík. Více info


Cena 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 9 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Ochranné tvrzené sklo PanzerGlass™ s černými okraji zaručí díky vysoké tvrdosti 9H spolehlivou ochranu displeje před škrábanci a nečistotami. Nechybí také oleofobní vrstva, která eliminuje vznik nežádoucích otisků prstů či speciální antibakteriální vrstva. Instalace skla je rychlá, jednoduchá s možností vícenásobného přelepení.

Poctivé temperování při 500 °C

Tvrzené sklo renomované dánské značky PanzerGlass™ se vyrábí patentovaným postupem z jedinečného japonského skla Asahi nejvyšší kvality. Sklo se kalí v peci (nikoli chemicky) při teplotě 500 °C po dobu až 5 hodin. Díky tomu je výjimečně tvrdé, odolné proti poškrábání, nárazu a pádu. Je tak připraveno zajistit dokonalou ochranu a delší životnost vašeho chytrého telefonu. Tvrzené sklo PanzerGlass™ má na povrchu speciální oleofobní vrstvu, která zabraňuje vzniku nežádoucích otisků prstů. Zůstávají vždy čisté a průhledné. Zadní strana skla je potažena jedinečnou silikonovou nanovrstvou, která dokonale tlumí nárazy.

Antibakteriální povrch

Povrch ochranných skel PanzerGlass™ je opatřen speciální antibakteriální vrstvou, která je netoxická a dokáže eliminovat až 99 % bakterií nebo spor plísní. Poskytuje 12 měsíců nepřetržité ochrany a jeho vlastnosti jsou testovány podle přísné normy ISO 22196 / JIS 22810. Chrání vaše zdraví před nepříjemnými nemocemi. Chcete-li mít jistotu, že je váš telefon vždy dokonale čistý, bez virů a bakterií, doporučujeme používat dvakrát denně sprej PanzerGlass™.

O 25 % vyšší odolnost

Tvrzené sklo PanzerGlass™ pro iPhone 14 posouvá ochranu displeje na zcela novou úroveň. Je o 25 % odolnější než sklo iPhonu 13. Těžko najdete způsob, jak PanzerGlass™ poškrábat nebo rozbít. Přenášení telefonu v kapse s klíči nebo jeho upuštění na zem už nebude postrachem. Vaše zařízení je v bezpečí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Můžete si jej bez obav vzít s sebou na všechna dobrodružství.

Trvanlivost diamantů

Prémiová řada ochranných skel s nejlepší možnou odolností. Během výroby jsou až třikrát temperovány a leštěny. To zajišťuje nekompromisní ochranu za všech okolností - odolává silným nárazům nebo kontaktu s velmi ostrými předměty. V porovnání se sklem PanzerGlass pro iPhone 13 vydrží sklo Diamond strength pro iPhone 14 pád z o 25 % větší výšky. To z něj činí ideální volbu pro nejnáročnější uživatele.

Velmi široké uložení (vhodné pro pouzdra)

Speciálně navržené ochranné sklo, které dokonale zakrývá celou přední stranu displeje až po okraj, a přitom je kompatibilní s pouzdry a kryty, poskytuje velmi dobrou ochranu proti různým druhům poškození, ale zároveň zachovává vysokou citlivost na dotyk a nezkresluje barvy displeje. Díky dokonalému překrytí displeje má toto sklo až o 100 % pevnější okraje a o 20 % větší pružnost ve srovnání se standardním uložením. Navíc vydrží pád ze 150 % větší výšky. Tím je zajištěna dokonalá ochrana za všech okolností.

Nepoškrábete jej

Trvanlivost bezpečnostního skla PanzerGlass™ byla testována pomocí ocelové vlny. Důkladné testování prokázalo, že vydrží až 3 000 škrábanců, aniž by došlo k trvalému poškození jejich povrchové vrstvy. Pokud tedy máte na telefonu sklo PanzerGlass™, nemusíte se obávat, že byste jej nosili v kapse s klíči, mincemi nebo jinými ostrými předměty. Obrazovka bude vždy v bezpečí.

Rám aplikace Easy Aligner

Máte obavy zda zvládnete nalepit ochranné sklo sami bez pomoci odborníků? Společnost PanzerGlass™ připravila pro své zákazníky jedinečné řešení, díky kterému je aplikace opravdu snadná! Součástí balení je speciální aplikační rámeček, který umožňuje rychlé, snadné a velmi přesné nalepení skla PanzerGlass™, i když jste to nikdy předtím nedělali. Celý proces lze snadno provést doma během několika minut.

200× opakovatelná aplikace

Nepodařilo se vám sklo napoprvé správně připevnit nebo jej potřebujete z nějakého důvodu odlepit? Žádný problém! Nemusíte si kupovat nové. Díky speciální silikonové nanovrstvě na zadní straně lze sklo odlepit a poté snadno znovu přilepit, aniž by ztratilo své optimální vlastnosti. Až 200krát! Pokud tedy náhodou vyměníte telefon za nový, můžete sklo snadno znovu přilepit.

Udržitelné Eco obaly

Společnost PanzerGlass™ se zavázala ke snižování zátěže životního prostředí. A to nejen tím, že prodlužuje životnost zařízení a zabraňuje jejich rozbití v důsledku pádu nebo nárazu. Obal je vyroben z ekologického a udržitelného papíru s certifikací FSC. Jedná se o suroviny, které jsou získávány a zpracovávány s ohledem na přírodu. Obal výrobku je tak šetrný k životnímu prostředí a přispívá k lepší budoucnosti nás všech.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.7 "
Typ skla 2,5D
Pro model Apple iPhone 13 Pro Max, Apple iPhone 14 Plus

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí PanzerGlass Ultra-Wide Fit AB tvrzené sklo pro Apple iPhone 14 Plus/13 Pro Max černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi