PanzerGlass Standard tvrzené sklo pro Apple iPhone 11/Xr transparentní


Sklo, Typ skla: 4D, Tvrdost: 9H, Pro značku: Apple, Pro model: Apple iPhone 11, Pro úhlopříčku: 6,1", V balení: Sklo. Více info


Cena 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 7 Kč Zobrazit nápovědu


5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Tvrzené sklo PanzerGlass Standard v transparentním provedení chrání displej mobilního telefonu Apple iPhone 11/Xr před nárazy, škrábanci a mechanickým poškozením. Disponuje výřezy pro senzory, reproduktory a další funkční části telefonu. Vyznačuje se tloušťkou 0,4 mm, díky čemuž nepůsobí rušivě na celkový design telefonu. Oleofobní vrstva eliminuje vznik otisků prstů a odpuzuje mastnotu. Instalace skla je rychlá a jednoduchá. Obsah balení: hadřík napuštěný alkoholem, hadřík z mikrovlákna, odstraňovač prachu.

PanzerGlass - ochrana vždy na prvním místě

PanzerGlass - ochranné tvrzené sklo renomované dánské značky PanzerGlass je ultimátní ochrana displeje. Je vyrobeno z temperovaného Japonského skla Asahi té nejvyšší kvality, tvrdosti a průhlednosti. Na rozdíl od běžných skel, která jsou tvrzená chemicky, jsou skla PanzerGlass tvrzená poctivou temperací při teplotě 500 °C po dobu 5 hodin, což zaručuje výjimečnou tvrdost, odolnost a nárazuvzdornost. Tvrzená skla PanzerGlass mají speciální oleofobní vrstvu, která zabraňuje zanechávání nežádoucích otisků prstů, takže vždy zůstává čisté a průhledné.

Zadní strana skla

Sklo je potaženo nejlepší silikonovou nano vrstvou, která absorbuje nárazy a navíc je díky ní instalace velmi rychlá a jednoduchá, a umožňuje sklo opětovně přelepit po nepřesném nalepení. Nejnovější technologie a patentovaná výroba zaručila vítězství PanzerGlass v prestižním testu TÜV což dokazuje vysokou kvalitu výrobků a poskytuje tak nejlepší ochranu displeje pro váš smartphone.

Standard fit

PanzerGlass Standard Fit má redukovanou velikost pokrytí plochy displeje, pokrývá pouze nezaoblené plochu displeje. Tvrzené sklo má obvykle alespoň jeden přesný otvor, který odpovídá poloze reproduktoru. V závislosti na zařízení se mohou vyskytnout i další otvory pro snímače, tlačítka a kameru. Tvar skla je vždy optimalizován s cílem maximalizovat ochranu při zachování funkčnosti a jednoduchosti použití. Okraje jsou pečlivě zaoblené, leštěné a celá plocha je ošetřena vrstvou proti otiskům prstů. Pro každý konkrétní model se vyberou jednotlivé typy lepidel, aby vám poskytlo optimální řešení pro snadnou instalaci a dlouhou životnost.

Super+ GLASS

Označení Super + GLASS zajistí maximální ochranu. Tvrzená skla s označením Super+ prošla procesem dvojité temperace a to až po dobu 10 hodin. Tím poskytují ještě lepší ochranné vlastnosti.

Specifikace:

  • Original PanzerGlass ™

  • Nárazu vzdorné (0,4 mm tloušťka skla)

  • Odolné proti škrábancům 9H

  • Oleofóbní vrstva

  • Křišťálově čistý

  • 100% zachování dotykových vlastností zařízení

  • Zaoblené okraje

  • Celé pokrytí displeje

  • Snadná instalace a možnost vícenásobného přelepení

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.1 "
Typ skla 4D
Pro model Apple iPhone 11

Hodnocení

5,0 / 5

4 recenze PanzerGlass Standard tvrzené sklo pro Apple iPhone 11/Xr transparentní

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Vladimír

4. 4. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíPavel

19. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíLucie

19. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoTomáš

15. 7. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno