PanzerGlass Standard tvrzené sklo pro Apple iPhone 11 Pro Max/Xs Max transparentní


Sklo, Typ skla: 4D, Tvrdost: 9H, Pro značku: Apple, Pro model: Apple iPhone 11 Pro Max, Pro úhlopříčku: 6,5", V balení: Sklo. Více info


Cena 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 7 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Tvrzené sklo PanzerGlass Standard v transparentním provedení chrání displej mobilního telefonu Apple iPhone 11 Pro Max/Xs Max před nárazy, škrábanci a mechanickým poškozením. Disponuje výřezy pro senzory, reproduktory a další funkční části telefonu. Vyznačuje se tloušťkou 0,4 mm, díky čemuž nepůsobí rušivě na celkový design telefonu. Oleofobní vrstva eliminuje vznik otisků prstů a odpuzuje mastnotu. Instalace skla je rychlá a jednoduchá.

Prvotřídní ochrana pro váš displej

Díky ochrannému sklu PanzerGlass bude displej telefonu v bezpečí. Výjimečnou tvrdost a kvalitu zajišťuje temperované japonské sklo Asahi, které se vyrábí poctivou temperaci při vysoké teplotě 500 °C. Vynikající absorbci případných nárazů zajišťuje silikonová nano vrstva, která je nanesena na zadní straně skla. Umožňuje zároveň pohodlnou a rychlou instalaci včetně možnosti opětovného přelepení skla. Pro zajištění vždy čistého skla bez zanechávání otisků prstů je na skle nanesena oleofobní vrstva.

Standard Fit

Tvrzené sklo v provedení Standard Fit pokrývá celou plochu displeje kromě zaoblených částí. Jeho tvar je navržen tak, aby co nejvíce ochránil displej a zároveň nenarušoval jeho funkce a používání. Disponuje obvykle minimálně jedním přesným otvorem, který je přizpůsoben poloze reproduktoru. Sklo může mít i další otvory pro snímače, kameru a tlačítka. Okraje jsou zaoblené, leštěné a je na nich vrstva proti zanechávání otisků prstů.

Super+GLASS

Ještě vyšší tvrdost a odolnost skla přináší dvojitá temperace, která trvá až 10 hodin. Touto vlastností disponují skla s označením Super+GLASS.

Vlastnosti

  • Tvrzené sklo PanzerGlass™
  • Odolnost proti nárazům a poškrábání (9H)
  • Tloušťka skla 0,4 mm
  • Křišťálově čisté zpracování
  • Nemění dotykové vlastnosti zařízení
  • Obsah balení - hadřík z mikrovlákna, hadřík napuštěný alkoholem, odstraňovač prachu

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.5 "
Typ skla 4D
Pro model Apple iPhone 11 Pro Max

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí PanzerGlass Standard tvrzené sklo pro Apple iPhone 11 Pro Max/Xs Max transparentní

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi