Panzerglass sklo pro Huawei P9 Lite 2017

899 Kč

Nákupem získáte 8,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Transparentní ochranné sklo PanzerGlass je určeno pro smartphone Huawei P9 Lite. Vaše zařízení spolehlivě ochrání před škrábanci, odřeninami, pády, prachem, kapkami vody či jinými mechanickými poškozeními. Sklo je velmi tenké a tak poskytuje dokonalé zobrazení a stoprocentní citlivost na dotek. Je vyrobeno z kvalitních materiálů a díky preciznímu zpracování perfektně sedí na displeji. Jeho aplikace je díky speciálnímu zpracování velmi jednoduchá a zvládnete ji i sami. Zabezpečte a ochraňte své zařízení před poškozeními s novým ochranným tvrzeným sklem. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Bezkonkurenční ochranné sklo

PanzerGlass je lídrem v tvorbě ochranných skel, což dokládá důkladné testování odborníky. Díky svým unikátním ochranným vlastnostem byly skla PanzerGlass vyhlášeny vítězem technického kontrolního sdružení TÜV. Mají totiž až 2-3x vyšší odolnost než běžné výrobky. Sklo se skládá z několika vrstev, které zajišťují jeho pevnost a odolnost proti mastnotě či lámání. To vše při tloušťce jen 0,4 mm, díky které nebudete o tomto ochranném skle ani vědět. I při ní dokáže PanzerGlass ochránit displej vašeho zařízení ve většině nebezpečných situací, do kterých se může dostat.

Jednoduchá aplikace bez vzduchových bublin

Zadní strana PanzerGlass je potažena silným silikonovým lepidlem, které vám umožní snadnou a rychlou aplikaci ochranného skla na zařízení. Pro rychlou a jednoduchý instalaci je k ochrannému sklu dodávány vše potřebné vybavení, které slouží k odmaštění displeje a bezproblémovou aplikaci. Pokud nejste manuálně zruční, nemusíte mít z aplikace strach. Pokud sklo nalepíte špatně, můžete jej jednoduše odlepit a znovu přilepit. Možnost přelepení ochranného skla jistě oceníte i při koupi nového zařízení.
 

Více než jen obyčejné sklo

Díky speciální oleofobní vrstvě, která zabraňuje vzniku otisků prstů. Navíc se v něm nachází AntiShatter vrstva z PET filmu, která zabraňuje tříštění skla v případě jeho rozbití a drží všechny kousky těsně pohromadě. Všechny skla značky PanzerGlass jsou vyrobeny z Japonského skla Asahi, které nejsou tvrzené chemickou cestou, ale temperaci při teplotě 500° C po dobu 5 hodin. Jeho hrany jsou zaoblené podle standardu 2.5D.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Panzerglass
Pro značku: Huawei

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: průhledná

Další parametry

Pro model: Huawei P8, Huawei P9 Lite 2017

Ostatní

Kód produktu: 5274

Recenze Panzerglass sklo pro Huawei P9 Lite 2017

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Panzerglass sklo pro Huawei P9 Lite 2017