PanzerGlass Privacy AB tvrzené ochranné sklo pro Apple iPhone 14 Pro Max transparentní


Sklo, Typ skla: 2,5D, Tvrdost: 9H, Pro značku: Apple, Pro model: Apple iPhone 14 Pro Max, Pro úhlopříčku: 6,7", V balení: sklo, suchý a vlhký čisticí hadřík. Více info


Cena 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 7 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Ochranné tvrzené sklo PanzerGlass™ Privacy AB v transparentním provedení disponuje mimořádnou odolností. Díky vysoké tvrdosti 9H, zaručí spolehlivou ochranu displeje před škrábanci a nečistotami. Inovativní oleofobní vrstva eliminuje vznik nežádoucích otisků prstů. Sklo pokrývá celý displej chytrého telefonu Apple iPhone 14 Pro Max. Kombinuje novátorské technologie a speciálně navržený povrch s antibakteriálními účinky. Instalace skla je rychlá, snadná s možností vícenásobného přelepení.

Poctivé temperování při 500 °C

Tvrzené sklo renomované dánské značky PanzerGlass™ se vyrábí patentovaným postupem z jedinečného japonského skla Asahi nejvyšší kvality. Sklo se kalí v peci (nikoli chemicky) při teplotě 500 °C po dobu až 5 hodin. Díky tomu je výjimečně tvrdý, odolný proti poškrábání, nárazu a pádu. Tvrzené sklo PanzerGlass™ má na povrchu speciální oleofobní vrstvu, která zabraňuje vzniku nežádoucích otisků prstů. Zůstávají vždy čisté a průhledné. Zadní strana skla je potažena jedinečnou silikonovou nanovrstvou, která dokonale tlumí nárazy.

 

Antibakteriální povrch

Povrch ochranných skel PanzerGlass™ je opatřen speciální antibakteriální vrstvou, která je netoxická a dokáže eliminovat až 99 % bakterií nebo spor plísní. Poskytuje 12 měsíců nepřetržité ochrany a jeho vlastnosti jsou testovány podle přísné normy ISO 22196 / JIS 22810. Pokud chcete mít jistotu, že je váš telefon vždy dokonale čistý a bez virů a bakterií, doporučujeme používat dvakrát denně sprej PanzerGlass™.

 

 

O 25 % vyšší odolnost

Tvrzené sklo PanzerGlass™ pro iPhone 14 posouvá ochranu displeje na zcela novou úroveň. Jen těžko najdete způsob, jak sklo PanzerGlass™ poškrábat nebo rozbít. Přenášení telefonu v kapse s klíči nebo jeho upuštění na zem už nebude postrachem. Vaše zařízení je v bezpečí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Můžete si ji bez obav vzít s sebou na všechna dobrodružství.

Trvanlivost platiny

Zvýšená odolnost ochranného skla PanzerGlass™. Při výrobě je 2x temperován a leštěn, což zajišťuje jeho vynikající odolnost. To znamená, že dokáže ochránit displej telefonu i před většími nárazy nebo poškrábáním ostrými předměty. Skla s platinovou pevností jsou vhodná pro náročnější uživatele, kteří svůj telefon často vystavují různým nebezpečím. Například při sportu nebo rizikové práci.

Klasický střih (standardní střih)

Ochranné sklo standardní velikosti, které účinně pokrývá téměř celou přední stranu zařízení. Poskytuje velmi dobrou ochranu proti různým druhům poškození, ale zároveň zachovává vysokou citlivost na dotyk a nezkresluje barvy displeje. Brýle Classic Fit jsou vhodné pro běžné uživatele, kteří nevystavují své telefony příliš často nepříznivým podmínkám.

Nepoškrábete ji

Trvanlivost ochranného skla PanzerGlass™ byla testována pomocí ocelové vlny. Důkladné testování ukázalo, že vydrží až 3000 škrábanců, aniž by došlo k trvalému poškození povrchové vrstvy. Pokud tedy máte na telefonu aplikované sklo PanzerGlass™, nemusíte se bát, že byste ho nosili v kapse s klíči, mincemi nebo jinými ostrými předměty. Obrazovka bude vždy v bezpečí.

200× opakovatelná aplikace

Nepodařilo se vám sklo přilepit napoprvé nebo ho potřebujete z nějakého důvodu odlepit? Žádný problém! Díky speciální silikonové nanovrstvě na zadní straně lze sklo odlepit a poté snadno znovu přilepit, aniž by ztratilo své optimální vlastnosti. Až 200krát! Pokud tedy náhodou vyměníte telefon za nový, můžete sklo snadno znovu přilepit.

Ochrana soukromí

S ochranou obrazovky PanzerGlass™ Privacy můžete telefon bezpečně používat i na místech, kde je mnoho lidí - v čekárně, ve vlaku nebo v kanceláři. Díky speciálnímu filtru integrovanému do skla je obraz při pohledu ze stran neviditelný. Nikdo jiný nemůže vidět, co děláte na svém smartphonu nebo co čtete. Tvrzené sklo PanzerGlass™ Privacy tak chrání nejen displej, ale také vaše cenná data a soukromí. Telefon můžete používat prakticky kdekoli, což vám umožní větší flexibilitu a efektivnější práci.

Udržitelné obaly ECO

Společnost PanzerGlass™ se zavázala ke snižování zátěže životního prostředí. A to nejen tím, že prodlužuje životnost zařízení a zabraňuje jeho rozbití v důsledku pádu nebo nárazu. Obal je vyroben z ekologického, udržitelného papíru s certifikací FSC. Jedná se o suroviny, které jsou získávány a zpracovávány s ohledem na přírodu. Obal výrobku je tak šetrný k životnímu prostředí a přispívá k lepší budoucnosti nás všech.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.7 "
Typ skla 2,5D
Pro model Apple iPhone 14 Pro Max

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí PanzerGlass Privacy AB tvrzené ochranné sklo pro Apple iPhone 14 Pro Max transparentní

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi