PanzerGlass Premium tvrzené sklo pro Apple iPhone 11 Pro Max/Xs Max, černá

  • Doprava zdarma

,


Cena 1 199 Kč

11,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Ochranné tvrzené sklo PanzerGlass v černé barvě poskytuje spolehlivou celoplošnou ochranu displeje vašeho mobilního telefonu Apple iPhone 11 Pro Max/Xs Max. Tvrdost 9H, odolnost a nárazuvzdornost. Je vyrobeno z kvalitního japonského skla Asahi, což představuje 9x větší tvrdost než klasické sklo. Chrání displej pro rozbitím a poškrábáním. Jeho aplikace je jednoduchá bez vzduchových bublin. Oleofobní vrstva nezanechává otisky prstů či nečistot na displeji. Jeho hrany jsou zaoblené 2,5D. Obsah balení: hadřík napuštěný alkoholem, hadřík z mikrovlákna, odstraňovač prachu.

PanzerGlass - ochrana vždy na prvním místě

PanzerGlass - ochranné tvrzené sklo renomované dánské značky PanzerGlass je ultimátní ochrana displeje. Je vyrobeno z temperovaného Japonského skla Asahi té nejvyšší kvality, tvrdosti a průhlednosti. Na rozdíl od běžných skel, která jsou tvrzená chemicky, jsou skla PanzerGlass tvrzená poctivou temperací při teplotě 500 ° C po dobu 5 hodin, což zaručuje výjimečnou tvrdost, odolnost a nárazuvzdornost. Tvrzená skla PanzerGlass mají speciální oleofobní vrstvu, která zabraňuje zanechávání nežádoucích otisků prstů, takže vždy zůstává čisté a průhledné.

Super+ GLASS

Označení Super + GLASS zajistí maximální ochranu. Tvrzená skla s označením Super+ prošly procesem dvojité temperace a to až po dobu 10 hodin. Tím poskytují ještě lepší ochranné vlastnosti.

Zahnuté okraje

PanzerGlass Curved Glass představuje nejpokročilejší ochranu a povrchovou úpravu. Tvrzené sklo prošlo procesem ohřevu a ohýbání, aby se přizpůsobilo křivkám původního telefonu, což pomáhá optimalizovat ochranu proti nárazům. Jsou přesně tvarované aby se co nejlépe přizpůsobily původnímu designu zařízení. Jsou vybaveny optimalizovaným lepidlem a nárazuvzdorným filmem PET. Zahnuté tvrzená skla jsou k dispozici pouze pro smartphony se zahnutým displejem.

Specifikace:

  • Original PanzerGlass ™

  • Nárazu vzdorný (0.4 mm tloušťka skla)

  • Odolné proti škrábancům 9H

  • Oleofóbní vrstva

  • Křišťálově čistý

  • 100% zachování dotykových vlastností zařízení

  • Zaoblené okraje

  • Celé pokrytí displeje

  • Snadná instalace a možnost vícenásobného přelepení

 

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí PanzerGlass Premium tvrzené sklo pro Apple iPhone 11 Pro Max/Xs Max, černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno