PanzerGlass Classic Fit AB tvrzené sklo pro Apple iPhone 14 Pro Max transparentní


Sklo, Typ skla: 2,5D, Tvrdost: 9H, Pro značku: Apple, Pro model: Apple iPhone 14 Pro Max, Pro úhlopříčku: 6,7", V balení: sklo, suchý a vlhký čisticí hadřík. Více info


Cena 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 7 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Ochranné tvrzené sklo PanzerGlass™ zaručí díky vysoké tvrdosti 9H spolehlivou ochranu displeje před škrábanci a nečistotami. Nechybí také oleofobní vrstva, která eliminuje vznik nežádoucích otisků prstů či speciální antibakteriální vrstva. Instalace skla je rychlá, jednoduchá s možností vícenásobného přelepení.

Poctivé temperování při 500 °C

Tvrzené sklo renomované dánské značky PanzerGlass™ se vyrábí patentovaným postupem z jedinečného japonského skla Asahi nejvyšší kvality. Sklo se kalí v peci (nikoli chemicky) při teplotě 500 °C po dobu až 5 hodin. Díky tomu je výjimečně tvrdé, odolné proti poškrábání, nárazu a pádu. Tvrzené sklo PanzerGlass™ má na povrchu speciální oleofobní vrstvu, která zabraňuje zanechávání nežádoucích otisků prstů. Zůstávají vždy čisté a průhledné. Zadní strana skla je potažena jedinečnou silikonovou nanovrstvou, která dokonale tlumí nárazy.

Antibakteriální povrch

Povrch ochranných skel PanzerGlass™ je opatřen speciální antibakteriální vrstvou, která je netoxická a dokáže eliminovat až 99 % bakterií nebo spor plísní. Poskytuje 12 měsíců nepřetržité ochrany a jeho vlastnosti jsou testovány podle přísné normy ISO 22196 / JIS 22810. Chcete-li mít jistotu, že je váš telefon vždy dokonale čistý, bez virů a bakterií, doporučujeme používat dvakrát denně sprej PanzerGlass™.

O 25 % vyšší odolnost

Tvrzené sklo PanzerGlass™ pro iPhone 14 posouvá ochranu displeje na zcela novou úroveň. Jen těžko najdete způsob, jak PanzerGlass™ poškrábat nebo rozbít. Přenášení telefonu v kapse s klíči nebo jeho upuštění na zem už nebude postrachem. Vaše zařízení je v bezpečí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Můžete si jej bez obav vzít s sebou na všechna dobrodružství.

Trvanlivost platiny

Zvýšená odolnost ochranného skla PanzerGlass™. Při výrobě je 2× temperováno a leštěno, což zajišťuje jeho vynikající odolnost. To znamená, že dokáže ochránit displej telefonu i před většími nárazy nebo poškrábáním ostrými předměty. Platinová pevnostní skla jsou vhodná pro náročnější uživatele, kteří svůj telefon často vystavují různým nebezpečím (například při sportu nebo rizikové práci).

Klasický střih (Standard Fit)

Ochranné sklo standardní velikosti, které účinně pokrývá téměř celou přední stranu zařízení, poskytuje velmi dobrou ochranu proti různým typům poškození, ale zároveň zachovává vysokou citlivost na dotyk a nezkresluje barvy displeje. 

Nepoškrábete jej

Trvanlivost ochranného skla PanzerGlass™ byla testována pomocí ocelové vlny. Důkladné testování prokázalo, že vydrží až 3 000 škrábanců, aniž by došlo k trvalému poškození jejich povrchové vrstvy. Pokud tedy máte na telefonu sklo PanzerGlass™, nemusíte se obávat, že byste jej nosili v kapse s klíči, mincemi nebo jinými ostrými předměty. Obrazovka bude vždy v bezpečí.

200× opakovatelná aplikace

Nepodařilo se vám sklo napoprvé správně připevnit nebo jej potřebujete z nějakého důvodu odlepit? Žádný problém! Nemusíte si kupovat nové. Díky speciální silikonové nanovrstvě na zadní straně lze sklo odlepit a poté snadno znovu přilepit, aniž by ztratilo své optimální vlastnosti. Až 200krát! Pokud tedy náhodou vyměníte telefon za nový, můžete sklo snadno znovu přilepit.

Udržitelné Eco obaly

Společnost PanzerGlass™ se zavázala ke snižování zátěže životního prostředí. A to nejen tím, že prodlužuje životnost zařízení a zabraňuje jejich rozbití v důsledku pádu nebo nárazu. Obal je vyroben z ekologického a udržitelného papíru s certifikací FSC. Jedná se o suroviny, které jsou získávány a zpracovávány s ohledem na přírodu. Obal výrobku je tak šetrný k životnímu prostředí a přispívá k lepší budoucnosti nás všech.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.7 "
Typ skla 2,5D
Pro model Apple iPhone 14 Pro Max

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí PanzerGlass Classic Fit AB tvrzené sklo pro Apple iPhone 14 Pro Max transparentní

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi