PanzerGlass Case Friendly tvrzené sklo pro Samsung Galaxy S10 černé


Sklo, Typ skla: 4D, Tvrdost: 9H, Pro značku: Samsung, Pro model: Samsung Galaxy S10, Pro úhlopříčku: 6,1", V balení: Tvrzené sklo, mokrá a suchá hadřík. Více info


Cena 1 199 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 12 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

PanzerGlass Case Friendly je tvrzené sklo, které spolehlivě ochrání displej vašeho chytrého telefonu Samsung Galaxy S10. Pro výrobu bylo použito kvalitní japonské sklo Asahi, které vyniká jedinečnou tvrdostí a průhledností. Sklo je dvakrát temperované při teplotě 500 °C. Jeho výhodou je také dokonalá povrchová úprava se zahnutými okraji, aby co nejlépe přilnulo k displeji telefonu. Zachovaná bude i funkčnost integrované čtečky otisků prstů v displeji. Okraje jsou navíc uzpůsobeny tak, aby bylo možné využívat i zadní kryty telefonu. Díky černému zbarvení okrajů nebude sklo téměř viditelné. Obsah balení: hadřík napuštěná alkoholem, hadřík z mikrovlákna, odstraňovač prachu.

PanzerGlass - ochrana vždy na prvním místě

PanzerGlass - ochranné tvrzené sklo renomované dánské značky PanzerGlass je ultimátní ochrana displeje. Je vyrobeno z temperovaného Japonského skla Asahi té nejvyšší kvality, tvrdosti a průhlednosti. Na rozdíl od běžných skel, které jsou tvrzené chemicky, jsou skla PanzerGlass tvrzené poctivou temperaci při teplotě 500 ° C po dobu 5 hodin, což zaručuje výjimečnou tvrdost, odolnost a nárazuvzdornost. Tvrzená skla PanzerGlass mají speciální oleofobní vrstvu, která zabraňuje zanechávání nežádoucích otisků prstů, takže vždy zůstává čisté a průhledné.

Super+ GLASS

Označení Super + GLASS zajistí maximální ochranu. Tvrzená skla s označením Super+ prošly procesem dvojité temperace a to až po dobu 10 hodin. Tím poskytují ještě lepší ochranné vlastnosti.

Zahnuté okraje

PanzerGlass Curved Glass představuje nejpokročilejší ochranu a povrchovou úpravu. Tvrzené sklo prošlo procesem ohřevu a ohýbání, aby se přizpůsobilo křivkám původního telefonu, což pomáhá optimalizovat ochranu proti nárazům. Jsou přesně tvarované aby se co nejlépe přizpůsobily původnímu designu zařízení. Jsou vybaveny optimalizovaným lepidlem a nárazuvzdorným filmem PET. Zahnuté tvrzená skla jsou k dispozici pouze pro smartphony se zahnutým displejem.

Specifikace:

  • Original PanzerGlass ™

  • Nárazu vzdorný (0.4 mm tloušťka skla)

  • Odolné proti škrábancům 9H

  • Oleofobní vrstva

  • Křišťálově čistý

  • 100% zachování dotykových vlastností zařízení

  • Zaoblené okraje

  • Celé pokrytí displeje

  • Snadná instalace a možnost vícenásobného přelepení

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.1 "
Typ skla 4D
Pro model Samsung Galaxy S10

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí PanzerGlass Case Friendly tvrzené sklo pro Samsung Galaxy S10 černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi