PanzerGlass Case Friendly tvrzené sklo pro Samsung Galaxy A33 5G černé


Sklo, Typ skla: 3D, Tvrdost: 9H, Pro značku: Samsung, Pro model: Samsung Galaxy A33, Pro úhlopříčku: 6,4", V balení: sklo, suchý a vlhký čistící hadřík. Více info


Cena 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 5 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Tvrzené sklo PanzerGlass™ Case Friendly v černém provedení je určeno pro chytrý telefon Samsung Galaxy A33 5G. Zaoblené okraje o tloušťce 0,4 mm. Vysoká tvrdost 9H pro spolehlivou ochranu displeje před škrábanci a nečistotami. Speciální oleofóbní vrstva proti zanechávání nežádoucích otisků prstů. Sklo pokrývá celý displej telefonu. Disponuje antibakteriální úpravou. Jednoduchá instalace s možností vícenásobného přelepení skla.

PanzerGlass™ - prvotřídní ochrana

Tvrzené sklo PanzerGlass představuje jedinečnou ochranu pro displej. Vyrábí se z temperovaného japonského skla Asahi, které je známé vysokou kvalitou, tvrdostí a průhledností. 5hodinová temperace skla při teplotě 500 °C zaručuje výjimečnou odolnost, tvrdost a nárazuvzdornost. Sklo je ošetřeno speciální oleofóbní vrstvou, která brání zanechávání nežádoucích otisků prstů. Na zadní straně skla je silikonová nano vrstva, která pomáhá absorbovat nárazy. Zároveň zaručuje snadnou instalaci a možnost opětovného přelepení skla.

Antibakteriální úprava

Sklo přichází s inovativní úpravou, která bojuje proti bakteriím. Povrch skla obsahuje antibakteriální aktivní látku, díky které dokáže eliminovat až 99 % bakterií a plísní. Antibakteriální úprava není toxická a není v rozporu s nařízením EU o biocidních přípravcích (BPR). Povrch skla zároveň odolává případným oděrům a škrábancům. Sklo je testováno podle normy JIS 22810/ISO 22196.

Oblé okraje

Tvrzené sklo je vyrobeno z plochého tvrzeného skla a pokrývá celou plochu přední části zařízení až po okraj. Obvykle disponuje minimálně jedním přesným otvorem, odpovídajícím poloze reproduktoru. Může obsahovat i další otvory pro tlačítka, snímače a kameru (v závislosti na zařízení). Tvar skla je navržen tak, aby poskytoval maximální ochranu a zároveň zachoval funkčnost a jednoduchost při používání. Oblé leštěné okraje jsou potaženy oleofóbní vrstvou pro zachování dotykových vlastností zařízení.

Case Friendly

Doplňkový efekt skla Case Friendly zaručuje ochranu celého displeje vašeho zařízení a zároveň ponechává na okrajích dostatečný prostor pro použití skla s jakýmkoli krytem. Díky této úpravě kryt nevytlačuje okraje skla, ale dokonale sedne na displej. Sklo tak v kombinaci s krytem dokonale chrání vaše zařízení před poškozením.

Technologie MicroFracture

Výjimečnou pevnost a houževnatost díky odstranění mikroskopických chyb poskytuje sklu technologie MicroFracture. Tato speciální technologie zvyšuje pevnost hran o více než 100 % ve srovnání se sklem Super+, bez ovlivnění dalších mechanických vlastností. Jejím úkolem je zvyšovat odolnost a eliminovat chyby a mikrotrhliny, které jsou pouhým okem neviditelné.

Udržitelné obaly

V rámci snižování negativních dopadů na životní prostředí společnost PanzerGlass nabízí ekologické obaly, které jsou vyrobeny z udržitelných materiálů.

Vlastnosti

  • Originální tvrzené sklo PanzerGlass™ v černém provedení
  • Odolnost vůči nárazům (tloušťka 0,4 mm) a škrábancům 9H
  • Křišťálově čisté zpracování
  • Oblé hrany skla
  • 100% zachování dotykových vlastností zařízení
  • Oleofóbní úprava proti zanechávání otisků prstů
  • Pokrytí celého displeje
  • Jednoduchá instalace s možností opětovného přelepení

Obsah balení - hadřík s obsahem alkoholu, hadřík z mikrovlákna, odstraňovač prachu, sériové číslo

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.4 "
Typ skla 3D
Pro model Samsung Galaxy A33

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí PanzerGlass Case Friendly tvrzené sklo pro Samsung Galaxy A33 5G černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi