PanzerGlass Case Friendly tvrzené sklo pro Apple iPhone 11 Pro Max/Xs Max černé

PanzerGlass Case Friendly je tvrzené sklo, které spolehlivě ochrání displej vašeho chytrého telefonu Apple iPhone 11 Pro Max/Xs Max. Pro výrobu bylo použito kvalitní japonské sklo Asahi, které vyniká jedinečnou tvrdostí a průhledností. Sklo je dvakrát temperované při teplotě 500°C. Jeho výhodou je také dokonalá povrchová úprava se zahnutými okraji, aby co nejlépe přilnulo k displeji telefonu. Zachovaná bude i funkčnost integrované čtečky otisků prstů v displeji. Okraje jsou navíc uzpůsobeny tak, aby bylo možné využívat i zadní kryty telefonu. Díky černému zbarvení okrajů nebude sklo téměř viditelné. Obsah balení: hadřík napuštěný alkoholem, hadřík z mikrovlákna, odstraňovač prachu. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Prvotřídní ochrana pro váš displej

Díky ochrannému sklu PanzerGlass bude displej telefonu v bezpečí. Výjimečnou tvrdost a kvalitu zajišťuje temperované japonské sklo Asahi, které se vyrábí poctivou temperaci při vysoké teplotě 500 °C. Vynikající absorbci případných nárazů zajišťuje silikonová nano vrstva, která je nanesena na zadní straně skla. Umožňuje zároveň pohodlnou a rychlou instalaci včetně možnosti opětovného přelepení skla. Pro zajištění vždy čistého skla bez zanechávání otisků prstů je na skle nanesena oleofóbní vrstva.

Optimální zaoblený tvar

Tvrzené sklo pokrývá celý displej telefonu až po jeho okraj. Disponuje minimálně jedním přesným výřezem pro reproduktor telefonu. Sklo může být také přizpůsobeny pro snímače, kameru a tlačítka. Příjemné používání bez nezměněné citlivosti zajišťují i ​​oblé leštěné okraje s oleofobní vrstvou.

Case Friendly pro dokonalou kombinaci s pouzdrem

Díky zpracování Case Friendly poskytuje tvrzené sklo kromě dokonalé ochrany celého displeje i dostatečný prostor pro ochranné pouzdro. Tato úprava zajišťuje, aby použité pouzdro netlačilo na okraje skla. Kombinace pouzdra a skla tak zajistí maximální ochranu vašeho telefonu.

Super+GLASS

Ještě vyšší tvrdost a odolnost skla přináší dvojitá temperace, která trvá až 10 hodin. Touto vlastností disponují skla s označením Super+GLASS.

Vlastnosti

  • Tvrzené sklo PanzerGlass™
  • Odolnost proti nárazům
  • Tloušťka skla 0,4 mm
  • Nezměněny dotykové vlastnosti zařízení
  • Křišťálově čisté zpracování se zaoblenými hranami
  • Pokrytí celého displeje
  • Oleofóbní vrstva proti zanechávání otisků prstů
  • V balení se nachází hadřík z mikrovlákna, hadřík napuštěná alkoholem, odstraňovač prachu

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Panzerglass
Pro značku: Apple
Pro úhlopříčku: 6,5 "

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hloubka: 4 mm

Cartridge a tonery

Originální příslušenství: Ne

Další parametry

Tvrdost: 9H
Typ skla: 4D
Pro model: Apple iPhone 11 Pro Max

Ostatní

Kód produktu: 2666

Recenze PanzerGlass Case Friendly tvrzené sklo pro Apple iPhone 11 Pro Max/Xs Max černé

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k PanzerGlass Case Friendly tvrzené sklo pro Apple iPhone 11 Pro Max/Xs Max černé