PanzerGlass Camera Protector tvrzené sklo na kameru pro Apple iPhone 14 Pro/14 Pro Max transparentní


Sklo, Tvrdost: 9H, Pro značku: Apple, Pro model: Apple iPhone 14 Pro, Apple iPhone 14 Pro Max, V balení: sklo, suchý a vlhký čisticí hadřík. Více info


Cena 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 5 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Ochranné sklo PanzerGlass Camera Protector disponuje extrémní odolností a chrání foťák telefonu Apple iPhone 14 Pro/14 Pro Max před pády či poškrábáním. Tvrdost skla je 9H a sklo nijak nenarušuje design fotoaparátu. Samozřejmostí je oleofobní vrstva, která brání vzniku nežádoucích otisků prstů.

Dokonalá ochrana čoček

Dnes už nestačí chránit pouze displej telefonu. Objektivy fotoaparátů jsou také velmi náchylné k poškození a jejich oprava po rozbití může být velmi nákladnáPanzerGlass™ PicturePerfect zajistí, že vaše fotografie nebo videa budou vždy v perfektní kvalitě. Ochrání čočky iPhonu 14 před nárazy nebo poškrábáním ostrými předměty a také před různými šmouhami a nečistotami. Tím je zajištěna delší životnost zařízení a snižuje se riziko problémů s fotoaparátem.

Fotografujte a nahrávejte bez omezení

Ochranný kryt objektivu PicturePerfect nemá vliv na průhlednost objektivu fotoaparátu. Je křišťálově čistý, takže se nemusíte obávat zkreslení obrazu nebo snížené kvality fotografií. Prakticky si ani nevšimnete, že na čočky byla použita ochrana. Díky výjimečné tvrdosti použitého skla a technologii čtyřvrstvé struktury vám PicturePerfect poskytne maximální ochranu vašich objektivů před různými typy poškození. Hrany jsou pečlivě zaobleny, vyleštěny a celý povrch je opatřen oleofobní vrstvou.

Propracovaný design

Ochranné sklo PicturePerfect o tloušťce pouhých 0,4 mm bylo navrženo s mimořádnou přesností na desetiny milimetru. A to nejlepší? Jeho instalace není jednorázová. Můžete si ji kdykoli snadno a rychle nasadit nebo sundat podle potřeby. Minimalistický design zachovává původní krásu a štíhlost smartphonu. Sklo je dostatečně tenké, aby bylo kompatibilní i s pouzdrem PanzerGlass™.

Fantastické 4 vrstvy

Oleofobní vrstva zabraňuje vzniku otisků prstů a výrazně omezuje tvorbu šmouh. To přispívá k vyšší kvalitě snímků, které nebudou zničeny nečistotami na objektivu. Navíc je příjemný na dotek.

Ochranná skleněná vrstva je navržena tak, aby zajišťovala dokonalou odolnost proti poškrábání. Zároveň si zachovává tenkost a nijak neovlivňuje atraktivitu smartphonu.

Vrstva z polymetylmetakrylátu (PMMA) je především bezpečnostní. Je přilepen ke sklu, aby poskytoval pevnou oporu. Pokud se tedy náhodou rozbije, neroztříští se na střepy. Vaše bezpečnost tak není nikdy ohrožena.

Silikonová vrstva umožňuje snadné připevnění ke smartphonu. Zajišťuje dokonalou přilnavost a bezpečné uchycení i při opakované instalaci. Sklo PicturePerfect lze kdykoli vyjmout a znovu nainstalovat.

Síla platiny

Zvýšená odolnost bezpečnostního skla PanzerGlass™. Při výrobě je 2× temperován a leštěn, což zajišťuje jeho vynikající odolnost. Dokáže ochránit čočky telefonu i před většími nárazy nebo poškrábáním ostrými předměty. Skla s platinovou pevností jsou vhodná pro náročnější uživatele, kteří svůj telefon často vystavují různým nebezpečím. Například při sportu nebo rizikové práci.

Udržitelné obaly ECO

Společnost PanzerGlass™ se zavázala ke snižování zátěže životního prostředí. A to nejen tím, že prodlužuje životnost zařízení a zabraňuje jejich rozbití v důsledku pádu nebo nárazu. Obal je vyroben z ekologického a udržitelného papíru s certifikací FSC. Jedná se o suroviny, které jsou získávány a zpracovávány s ohledem na přírodu. Obal výrobku je tak šetrný k životnímu prostředí a přispívá k lepší budoucnosti nás všech.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro model Apple iPhone 14 Pro, Apple iPhone 14 Pro Max

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí PanzerGlass Camera Protector tvrzené sklo na kameru pro Apple iPhone 14 Pro/14 Pro Max transparentní

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi