PanzerGlass Anti-blue light AB tvrzené sklo pro Apple iPhone 14/13/13 Pro černé + aplikační rámeček


Sklo, Typ skla: 2,5D, Tvrdost: 9H, Pro značku: Apple, Pro model: Apple iPhone 13, Apple iPhone 13 Pro, Apple iPhone 14, Pro úhlopříčku: 6,1", V balení: sklo, suchý a vlhký čisticí hadřík. Více info


Cena 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 9 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Ochranné tvrzené sklo PanzerGlass™ s černými okraji zaručí díky vysoké tvrdosti 9H spolehlivou ochranu displeje před škrábanci a nečistotami. Nechybí také oleofobní vrstva, která eliminuje vznik nežádoucích otisků prstů, speciální antibakteriální vrstva nebo filtr modrého světla. Instalace skla je rychlá, jednoduchá s možností vícenásobného přelepení.

Poctivé temperování při 500 °C

Tvrzené sklo renomované dánské značky PanzerGlass™ se vyrábí patentovaným postupem z jedinečného japonského skla Asahi nejvyšší kvality. Sklo se kalí v peci (nikoli chemicky) při teplotě 500 °C po dobu až 5 hodin. Díky tomu je výjimečně tvrdé, odolné proti poškrábání, nárazu a pádu. Je tak připraveno zajistit dokonalou ochranu a delší životnost vašeho smartphonu. Tvrzené sklo PanzerGlass™ má na povrchu speciální oleofobní vrstvu, která zabraňuje vzniku nežádoucích otisků prstů. Zůstávají vždy čisté a průhledné. Zadní strana skla je potažena jedinečnou silikonovou nanovrstvou, která dokonale tlumí nárazy.

Antibakteriální povrch

Povrch ochranných skel PanzerGlass™ je opatřen speciální antibakteriální vrstvou, která je netoxická a dokáže eliminovat až 99 % bakterií nebo spor plísní. Poskytuje 12 měsíců nepřetržité ochrany a jeho vlastnosti jsou testovány podle přísné normy ISO 22196 / JIS 22810. Chrání vaše zdraví před nepříjemnými nemocemi. Pokud chcete mít jistotu, že je váš telefon vždy dokonale čistý, bez virů a bakterií, doporučujeme používat dvakrát denně sprej PanzerGlass™.

O 25 % vyšší odolnost

Tvrzené sklo PanzerGlass™ pro iPhone 14 posouvá ochranu displeje na zcela novou úroveň. Je o 25 % odolnější než sklo iPhonu 13. Těžko najdete způsob, jak PanzerGlass™ poškrábat nebo rozbít. Přenášení telefonu v kapse s klíči nebo jeho upuštění na zem už nebude postrachem. Vaše zařízení je v bezpečí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Můžete si je bez obav vzít s sebou na všechna dobrodružství.

Trvanlivost diamantů

Prémiová řada ochranných skel s nejlepší možnou odolností. Během výroby jsou až třikrát temperovány a leštěny. To zajišťuje nekompromisní ochranu za všech okolností, odolává silným nárazům nebo kontaktu s velmi ostrými předměty. V porovnání se sklem PanzerGlassTM pro iPhone 13 vydrží sklo Diamond strength pro iPhone 14 pád z o 25 % větší výšky. To z nich činí ideální volbu pro nejnáročnější uživatele.

Velmi široké uložení (vhodné pro pouzdra)

Speciálně navržené ochranné sklo, které dokonale zakrývá celou přední stranu displeje až po okraj, a přitom je kompatibilní s pouzdry a kryty. Poskytuje velmi dobrou ochranu proti různým druhům poškození, ale zároveň zachovává vysokou citlivost na dotyk a nezkresluje barvy displeje. Díky dokonalému překrytí displeje má toto sklo až o 100 % pevnější okraje a je o 20 % pružnější než sklo Standard fit. Navíc vydrží pád ze 150 % větší výšky. Tím je zajištěna dokonalá ochrana za všech okolností.

Nepoškrábete ji

Trvanlivost bezpečnostního skla PanzerGlass™ byla testována pomocí ocelové vlny. Důkladné testování prokázalo, že vydrží až 3000 škrábanců, aniž by došlo k trvalému poškození jejich povrchové vrstvy. Pokud tedy máte na telefonu aplikováno sklo PanzerGlass™, nemusíte se obávat ho nosit v kapse s klíči, mincemi nebo jinými ostrými předměty. Obrazovka bude vždy v bezpečí.

Rám aplikace Easy Aligner

Máte obavy, zda zvládnete nalepit ochranné sklo sami bez pomoci odborníků? Žádné obavy, společnost PanzerGlass™ připravila pro své zákazníky jedinečné řešení, díky kterému je aplikace opravdu snadná! Součástí balení je speciální aplikační rámeček, který umožňuje rychlé, snadné a velmi přesné nalepení skla PanzerGlass™, i když jste to nikdy předtím nedělali. Celý proces lze snadno provést doma během několika minut.

200× opakovatelná aplikace

Nepodařilo se vám sklo napoprvé správně připevnit nebo ho potřebujete z nějakého důvodu odlepit? Žádný problém! Nemusíte si kupovat nové. Díky speciální silikonové nanovrstvě na zadní straně lze sklo odlepit a poté snadno znovu přilepit, aniž by ztratilo své optimální vlastnosti. Až 200krát! Pokud tedy náhodou vyměníte telefon za nový, můžete sklo snadno znovu přilepit.

Ochrana proti modrému světlu

Modré světlo vyzařované displejem smartphonu může způsobovat rychlejší stárnutí očí, únavu, bolesti hlavy nebo problémy se spánkem. Můžete je eliminovat nejen nošením speciálních brýlí, ale také pomocí jedinečného ochranného skla PanzerGlass™.Ochranné sklo vybavené technologií Anti-blue light filtruje modré světlo vyzařované displejem, čímž chrání vaše zdraví a snižuje škodlivost používání telefonu. Zároveň nezkresluje přirozené barvy obrazovky.

Udržitelné obaly ECO

Společnost PanzerGlass™ se zavázala ke snižování zátěže životního prostředí. A to nejen tím, že prodlužuje životnost zařízení a zabraňuje jejich rozbití v důsledku pádu nebo nárazu. Obal je vyroben z ekologického a udržitelného papíru s certifikací FSC. Jedná se o suroviny, které jsou získávány a zpracovávány s ohledem na přírodu. Obal výrobku je tak šetrný k životnímu prostředí a přispívá k lepší budoucnosti nás všech.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.1 "
Typ skla 2,5D
Pro model Apple iPhone 13, Apple iPhone 13 Pro, Apple iPhone 14

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí PanzerGlass Anti-blue light AB tvrzené sklo pro Apple iPhone 14/13/13 Pro černé + aplikační rámeček

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi