Panasonic TX-65LX800E


Televize, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 164 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Android TV, 50/60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Google Assistant, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN připojení. Více info


Cena 20 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 210 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart LED televizor Panasonic TX-65LX800E s úhlopříčkou 65" (164 cm), obrazovkou HDR Cinema Display s rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a inteligentním procesorem HCX poskytuje široký barevný gamut a vynikající kontrast pro přirozenější obraz.

Krásně zjednodušený Android TV s nekonečným množstvím způsobů sledování obsahu

Televizor LX800 řady 4K s operačním systémem Android je navržen pro vysoký výkon a pohodlí, protože poskytuje všechny funkce v jednom zařízení. Displej HDR Cinema Display poskytuje barvy a jas pro širokou škálu dostupných možností streamování obsahu.

Prohlédněte si vše. Vnímejte vše

Rychlá akce s výjimečnou čistotou. Sport a videohry vyžadují výjimečný výkon a televizory Panasonic 4K LED jej posunuly na vyšší úroveň. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly rychlou akci a vzrušení na obrazovce přímo ve vašem obývacím pokoji. Akce zachycená a kontrolovaná na velké obrazovce - v zářivých barvách a ostré čistotě - se kombinuje s pohlcujícím zvukem, který vás přenese doprostřed akce.

Užijte si chytřejší zábavu

  • Zjednodušte si zábavu s Android TV - Objevte více než 400 000 filmů a pořadů na jednom místě. Hlasem můžete požádat Google o ovládání televizoru.

  • Dělejte na televizoru víc pomocí hlasu - Stisknutím tlačítka Google Assistant na dálkovém ovladači rychle vyhledáte více než 400 000 filmů a pořadů, získáte doporučení odpovídající vaší náladě, můžete ovládat chytrá domácí zařízení a další funkce.

  • Okamžitý přechod z telefonu, tabletu nebo notebooku na televizor - Díky integrovanému zařízení Chromecast můžete streamovat všechny své oblíbené filmy, pořady, aplikace, hry a další obsah přímo do televizoru.

  • Streamujte pořady Netflix ze smartphonu do televizoru Panasonic - stačí připojit obě zařízení k bezdrátové síti, klepnout na ikonu streamování a je hotovo. (*Vyžaduje se členství ve službě Netflix.)

Široký barevný rozsah pro přirozenější obraz

Modely s obrazovkami HDR Cinema Display reprodukují širokou škálu barev pro přirozeně vypadající obraz. Podsvícení LED poskytuje konzistentní jas po celé obrazovce a je řízeno tak, aby zvyšovalo kontrast. Výsledkem jsou televizory s dobrým výkonem HDR (High Dynamic Range).

Skutečně přesný obraz, který zachycuje každý okamžik

Procesor HCX - tento procesor je mozkem tohoto modelu. Obrazový procesor využívá technologické znalosti televizorů a poskytuje vynikající úroveň kontrastu, čistoty a skutečně přesných barev.

Pohlcující zvuk, který přenese stadion k vám domů

Dolby Atmos - dobrý obraz je jedna věc, ale skutečný požitek si užijete až se skvělým zvukem. Zpracování zvuku s působivou technologií Dolby Atmos vám dodá pocit, že sedíte na tom nejlepším místě v domě.

Optimální jas a barvy - bez ohledu na zdroj signálu

Více formátů HDR - Díky podpoře všech formátů HDR (High Dynamic Range) zajišťují tyto prémiové televizory nejlepší možný výkon bez ohledu na zdroj obrazu. Jas a barvy jsou optimalizovány pro každou scénu, ať už je zdrojem Dolby Vision, HLG, HDR10 nebo adaptivní formát HDR10+.

Splynutí s herní akcí na obrazovce

Herní režim - chcete přejít od sledování televize k hraní her? Žádný problém. Stačí vybrat herní režim pomocí dálkového ovladače televizoru. Snižuje vstupní zpoždění, takže akce na obrazovce reaguje na vaše příkazy okamžitě. Z pohovky se přenesete do světa hry.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic TX-65LX800E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi