Panasonic TX-65JZ1500E


Úhlopříčka ("): 65 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: My Home Screen, Elektronický informační list

Úhlopříčka (")


Cena 70 990 Kč

Sleva 11 % z původní cena: 79 990 Kč Zobraziť nápovědu

709,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Smart OLED televizor Panasonic TX-65JZ1500E v černém provedení s úhlopříčkou 65" (164 cm), 4K Ultra HD rozlišením (3840 × 2160) a inteligentním HCX Pro AI procesorem s sebou přináší úchvatný obraz a skvělý zvuk, díky kterým se plně ponoříte do každého sledovaného obsahu. Profesionální panel Master HDR OLED ve spolupráci s technologiemi Dolby Vision IQ (optimalizuje nastavení televizoru pro dokonalý obraz), HLG, HDR10 nebo HDR10+ se postará o vynikající a jasnější HDR obraz. Integrovaný zvukový systém Cinema Surround Pro společně s formátem Dolby Atmos (jasnost, bohatost a hloubka) zaručí věrný a pohlcující zvuk. Herní obzory rozšíří režim Extreme či rozhraní HDMI 2.1 podporující vysokou frekvenci snímání, variabilní obnovovací frekvenci a technologii AMD FreeSync Premium. Potěší i funkce My Home Screen 6.0 (přístup k oblíbeným), My Scenery (vyberte si uklidňující obrázky a videa) či podpora Google Assistant a Amazon Alexa.

Dokonalá viditelnost, dokonalý pocit

Televizor 4K OLED je vytvořen profesionálními filmaři a přináší ohromující obraz, který vám doslova vyrazí dech. Díky 3D prostorovému zvuku, který podněcuje smysly, budete mít pocit, jako byste byli přímo na scéně. Všechny technologie jsou vyrobeny tak, aby vzbuzovaly emoce, inspirovaly a proměňovaly běžný život na filmový.

Úchvatný filmový obraz

Profesionální verze panelu Master HDR OLED a procesor HCX Pro AI - ne všechny televizory 4K OLED jsou si rovny. Profesionální panel televizoru Panasonic 4K OLED je vyroben v Japonsku a dosahuje výjimečný jas a kontrast. Souběžně s tím procesor HCX Pro AI okamžitě analyzuje obraz a zdokonaluje přesnost, kontrast a čistotu barev pro špičkový výkon ve své třídě.

Prociťte drama společně s filmovým zvukem

Dolby Atmos - zvukový systém vás přenese z pohovky přímo do filmu. Integrované reproduktory včetně zabudovaného basového reproduktoru ovládajícího basy spolupracují s technologií Dolby Atmos, přinášejí pohlcující zvuk a nové úrovně zábavy.

Inteligentní cesta ke skvělému obrazovému zážitku

Automatická umělá inteligence - díky umělé inteligenci analyzují tyto prvotřídní televizory příchozí signál a okamžitě upravují nastavení obrazu. Automatická umělá inteligence zná nastavení pro sport nebo filmové scény - a nastavuje je pro vás. Jen se pohodlně usaďte a užívejte si představení.

Optimální jas a barva - za každých podmínek

Formát Multi HDR - podporou všech formátů HDR (vysoký dynamický rozsah) zajišťují tyto prémiové televizory nejlepší možný výkon bez ohledu na zdroj obrazu. Jas a barvy jsou optimalizovány podle jednotlivých scén, ať už je zdrojem Dolby Vision, HLG, HDR10, nebo nový adaptivní formát HDR10+.

Snadné ovládání televizoru pomocí hlasu

  • Ovládejte televizor jen pomocí hlasu s Google Assistant - zapněte televizor Panasonic pomocí hlasu bez dálkového ovladače - stačí se zeptat Google. Jen pomocí hlasu můžete zapnout televizor, nastavit hlasitost a používat další funkce. Začněte tím, že zařízení se službou Google Assistant řeknete "Ok Google". (*Dostupnost služeb se liší podle zemí a jazyků.)
  • Mluvte s reproduktorem - spolupracuje s funkcí Amazon Alexa - změna kanálu, hlasitosti nebo vypnutí hlasem - se zařízením Amazon Alexa. Ideální v situacích, kdy máte plné ruce.

Herní akce na velké obrazovce 4K OLED

  • Herní režim Extreme - herní režim Extreme znamená, že televizor 4K OLED je připraven k akci. Rozhraní HDMI 2.1 zas podporuje vysokou frekvenci snímání (HFR), variabilní obnovovací frekvenci (SSC) a technologii AMD FreeSync Premium pro nové úrovně reality, které vyžadují nejnovější herní zařízení.
  • AMD FreeSync Premium - televizory Panasonic OLED pro rok 2021 mají certifikaci AMD FreeSync Premium. Jsou navrženy tak, abyste získali nejlepší herní zážitek při hraní na nejnovějších a nejzajímavějších herních zařízeních. Vychutnejte si plynulý obraz v rozlišení 4K na velké barevné obrazovce a unikněte do herního světa.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 65 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic TX-65JZ1500E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno