Panasonic TX-65HZ2000E

Úhlopříčka: 65 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: My Home Screen. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Špičkový Smart OLED televizor Panasonic TX-65HZ2000E v černém provedení se 65" (164 cm) úhlopříčkou, 4K Ultra HD rozlišením (3840 × 2160) a inteligentním HCX Pro procesorem s sebou přináší úchvatný obraz a skvělý zvuk. Profesionální panel Master HDR OLED ve spolupráci s technologiemi Dolby Vision IQ (inteligentní zobrazení všech detailů pomocí snímače okolního světla), HDR10+, HLG se postará o vynikající a jasnější obraz HDR, zatímco integrovaný zvukový systém 360° Soundscape Pro spolu s formátem Dolby Atmos (jasnost, bohatost a hloubka zvuku) zaručí věrný pohlcující zvuk Hi-Fi. Filmové nadšence jistě potěší speciální filmový režim (zachovává barvu, kontrast, poměr stran a snímkovou frekvenci filmů) a o spolehlivé připojení se postará Bluetooth, čtveřice HDMI portů či trojice USB vstupů.

Zažijte kvalitu kina i v domácnosti

Profesionální verze panelu Master HDR LED poskytuje obraz, který splňuje požadavky hollywoodských studií. Integrovaný zvukový systém 360° Soundscape Pro, naladěn společností Technics, poskytuje zvuk odpovídající obrazu.

Volba hollywoodských odborníků

S obrazem nakalibrovaným pro splnění požadavků hollywoodských studií budou filmy ve vaší domácnosti vypadat přesně tak, jak byly zamýšleny.

Inteligentní procesor HCX Pro

Mnohá desetiletí zkušeností zachycených ve výkonném čipu pro poskytování vynikající kvality obrazu.

Profesionální verze panelu Master HDR OLED

Profesionální verze panelu Panasonic je vyrobena na míru tak, aby poskytovala vynikající a jasnější obsah HDR, který nemá konkurenci.

HDR10+

Vysoký standard čistoty obrazu, kontrastu a barev z disků UHD Blu-ray s kódováním HDR10+ a streamování videoobsahu.

Dolby Vision IQ

Dolby Vision IQ využívá pokročilý snímač okolního světla v televizoru pro inteligentní zobrazení všech detailů, i když se světelné podmínky vašeho obývacího pokoje mění.

360° Soundscape Pro

Unikátní vestavěné reproduktory směřující nahoru a dopředu spolupracují s formátem Dolby Atmos, aby vás přenesly z pohovky do filmu. Naladění společností Technics zaručuje věrný a pohlcující zvuk Hi-Fi.

Filmařský režim

Navržen ve spolupráci s předními světovými režiséry, aby se jediným stisknutím tlačítka zachovala barva, kontrast, poměr stran a snímková frekvence jejich filmů.

Kalibrovaný režim Netflix

Získejte špičkový obraz ze služby Netflix. Sledujte doma vysoce kvalitní programy s rozlišením 4K odpovídající představám režiséra.

Podpora Smart aplikací

  • Lepší.TV - Internetová služba Lepší.TV nabízí pohodlné online sledování televize u vás doma. Obsahuje 93 TV stanic, včetně všech jejich funkcí (až 30 dní TimeShift, pauza, neomezené nahrávání, přetáčení, videoarchiv, ...). Využít můžete také bohatou videotéku s tisícovkou filmů, seriálů, dokumentů a pohádek. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

  • SledováníTV - Moderní internetová televize SledováníTV přinese množství televizních programů do vaší domácnosti, abyste si mohli užít chvilky volného času co nejpříjemněji. Služba nabízí i zpětné přehrávání a osobní nahrávky. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

  • Netflix - Tato trendová streamovací služba nabízí pestrý výběr oceňovaných TV pořadů, filmů, dokumentů či pohádek. Programy si dokonce budete moci stáhnout a sledovat na cestách bez zbytečného čerpání dat. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

  • Skylink Live TV - Tento model podporuje zábavu pro celou rodinu, prostřednictvím služby Live TV od Skylinku - užijete si tak internetovou televizi s videopůjčovnou, která obsahuje stovky filmů či seriálů. Oblíbené programy si vychutnáte až na 4 zařízeních současně a díky sedmidennímu archivu programů nezmeškáte žádnou relaci. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic TX-65HZ2000E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi