Panasonic TX-65HZ1500E

Úhlopříčka: 65 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: My Home Screen. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Elegantní Smart OLED televizor Panasonic TX-65HZ1500E v černém provedení nabízí stylový a tenký design, špičkový obraz a křišťálově čistý zvuk. Master HDR OLED obrazovka s úhlopříčkou 65" (164 cm) vám přinese nevídanou obrazovou kvalitu s rozlišením 4K Ultra HD (3 840 × 2 160). Televizor obsahuje inteligentní procesor HCX PRO, který poskytuje úžasně přesné barvy, hlubší černé odstíny a ostřejší detaily. Podporuje přehrávání standardů HDR nové generace HDR10+ a Dolby Vision IQ, jakož i běžné standardy HDR10 a Hybrid Log-Gamma. O pohlcující prostorový zvuk se postará integrovaný zvukový systém 360° Soundscape ve spolupráci s formátem Dolby Atmos. Televizor podporuje hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistent.

TX-65HZ1500E 

Řada HZ1500 je určena pro náročné diváky, kteří ocení stylový a tenký design, ale zároveň nechtějí dělat kompromisy v kvalitě obrazu a zvuku. Panel Master HDR OLED přináší obraz splňující požadavky hollywoodských studií. O špičkový zvuk se stará integrovaný zvukový systém 360° Soundscape.

Jasná volba profesionálů z Hollywoodu

Obraz je kalibrovaný tak, aby vyhovoval požadavkům hollywoodských studií, takže vaše filmy budou doma vypadat přesně tak, jak mají.

Inteligentní procesor HCX Pro

Desítky let zkušeností napěchované do jednoho výkonného čipu, který tak dodává špičkovou kvalitu obrazu.

Master HDR OLED

Díky mnoha desetiletím zkušeností se zobrazováním v nejvyšší kvalitě a spolupráci s předními hollywoodskými odborníky na barvy, modely televizorů s těmito obrazovkami opravdu přesvědčí i náročné diváky.

HDR10+

Nejvyšší standardy pro ostrost, kontrast a podání barev videa z Blu-ray™ disků kódovaných systémem HDR10+ a streamovaného obsahu.

Dolby Vision IQ

Dolby Vision IQ používá pokročilý senzor okolního světla, který televizoru pomáhá inteligentně zobrazit každý detail, bez ohledu na to, jak se ve vašem obývacím pokoji mění světelné podmínky.

360゚ Soundscape

Reproduktory unikátní konstrukce, které zvuk směřují nahoru a dopředu, vás ve spolupráci s technologií Dolby Atmos® obklopí zvukem a přenesou z pohovky přímo do středu filmového dění.

Režisérský režim

Tento režim byl vyvinut ve spolupráci s předními světovými režiséry, abyste mohli stisknutím tlačítka nastavit původní barvy, kontrast, poměr stran i snímkovou frekvenci sledovaného filmu.

Podpora Smart aplikací

  • Lepší.TV - Internetová služba Lepší.TV nabízí pohodlné online sledování televize u vás doma. Obsahuje 93 TV stanic včetně všech jejich funkcí (až 30 dnů Timeshift, pauza, neomezené nahrávání, přetáčení, videoarchiv, ...). Využít můžete také bohatou videotéku s tisícovkou filmů, seriálů, dokumentů a pohádek. (*Dostupnost Smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně ve společnosti Electro World.)

  • SledováníTV - Moderní internetová televize SledováníTV přinese množství televizních programů do vaší domácnosti, abyste si užili chvilky volného času co nejpříjemněji. Služba nabízí i zpětné přehrávání a osobní nahrávky. (*Dostupnost Smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně ve společnosti Electro World.)

  • Netflix - Tato trendová streamovací služba nabízí pestrý výběr oceňovaných TV pořadů, filmů, dokumentů či pohádek. Programy si dokonce můžete stáhnout a sledovat na cestách bez zbytečného čerpání dat. (*Dostupnost Smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně ve společnosti Electro World.)

  • Skylink Live TV - Tento model podporuje zábavu pro celou rodinu prostřednictvím služby Live TV od Skylinku. Užijete si tak internetovou televizi s videopůjčovnou, která obsahuje stovky filmů či seriálů. Oblíbené programy si vychutnáte až na 4 zařízeních současně a díky sedmidennímu archivu programů nezmeškáte žádnou relaci. (*Dostupnost Smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně ve společnosti Electro World.)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Panasonic TX-65HZ1500E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Sebastian

6. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoViktor

31. 8. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Na televizi skvělý zvuk. Perfektní obraz, černá je opravdu černá, vestavěný sat. tuner, citlivý tuner pozemního vysílání.
  • Cena

Špičková televize s krásným obrazem, super zvuk (5 reproduktorů to nenahradí ale méně náročným zákazníkům by mohl stačit, asi jako soundbar za 10 tis).