Panasonic TX-55MZ2000E

Televize, Smart, OLED obrazovka, Úhlopříčka: 139 cm, 4K Ultra HD, OLED, 3840x2160, OS TV: My Home Screen, 100/120 Hz, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C2, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Duální tuner, Ethernet/LAN připojení. Více info

Top příslušenství

Popis produktu

Smart OLED televizor Panasonic TX-55MZ2000E s rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a úhlopříčkou 55" (139 cm) přináší úžasný obraz, 3D prostorový zvuk a hraní her přes HDMI 2.1.

Televizor Panasonic OLED TX-MZ2000E

Tento televizor OLED s rozlišením 4K poskytuje úžasný obraz, který vám vyrazí dech. Díky prostorovému 3D zvuku, který stimuluje všechny vaše smysly, si budete připadat jako přímo na filmovém plátně. Všechny technologie jsou vyrobeny tak, aby vyvolávaly emoce, inspirovaly a proměnily běžný život ve filmový zážitek.

Špičková přesnost, kontrast a čistota barev

Nová generace panelů Master OLED PRO Cinema Size přináší vylepšený jas vedoucí k vynikajícímu dynamickému kontrastu a zážitku ze sledování, čímž poskytuje výkon, který věrně odpovídá filmovému představení. Procesor HCX Pro AI zároveň okamžitě analyzuje obraz a zdokonaluje přesnost, kontrast a čistotu barev, čímž zajišťuje prvotřídní výkon.

Vychutnejte si 360stupňový zvukový zážitek

 • 360° Soundscape Pro - Jedinečný integrovaný zvukový systém 360° Soundscape Pro vás přenese z pohovky do centra dění. Integrované reproduktory směřují nahoru a do stran, byly vyladěny společností Technics a využívají technologii Dolby Atmos, která vás vtáhne do filmu.

 • Integrovaný systém reproduktorů - Systém reproduktorů Array Speaker poskytuje přesný zvuk a umožňuje uživatelům využít jedinečnou funkci Beam Forming. Díky těmto malým reproduktorům lze dosáhnout vynikající kontroly zvuku a vytvořit zóny s různou úrovní zvuku. Díky tomu si můžete vychutnat přesnější kvalitu zvuku a zároveň minimalizovat potenciální rušení ostatních.

Automatická umělá inteligence pro trvale optimální obraz a zvuk

Automatická umělá inteligence - pomocí umělé inteligence analyzuje reproduktor MZ2000 příchozí signál a okamžitě upraví nastavení obrazu a zvuku. Funkce Auto AI zná nastavení pro sportovní přenosy, živou hudbu, filmové scény a další - a upraví je za vás.

Široká kompatibilita s formáty HDR

Více formátů HDR - Díky podpoře všech formátů HDR (High Dynamic Range) zajišťují prémiové televizory Panasonic nejlepší možný výkon bez ohledu na zdroj obrazu. Jas a barvy jsou optimalizovány pro každou scénu, ať už je zdrojem Dolby Vision, HLG, HDR10 nebo adaptivní formát HDR10+.

Dokonalý obraz za všech světelných podmínek

 • Zažijte nový rozměr sledování HDR - Dolby Vision IQ doslova dodává sledování obsahu HDR nový rozměr díky pokročilému snímači okolního světla v televizoru. Ať už je váš obývací pokoj zcela tmavý nebo jasně osvětlený, obraz HDR je dynamicky vylepšován pro dosažení nejlepších barev a kontrastu.

 • Režim nové generace Filmmaker Mode - Vychutnejte si své oblíbené filmy tak, jak je zamýšlel režisér. Režim Filmmaker nové generace využívá technologii inteligentního zoomu, která upravuje teplotu barev a okolní jas, aby každý film věrně odpovídal představám režiséra, a to i za jasného světla.

Televizor přizpůsobený vašemu životnímu stylu

 • Režim Netflix Adaptive Calibrated Mode - S režimem Netflix Adaptive Calibrated Mode dostane váš televizor z pořadů této platformy maximum a exkluzivní snímač okolního světla automaticky přizpůsobí zobrazení světelným podmínkám v místnosti, čímž zajistí zážitek, jaký si tvůrci představovali. (*Vyžaduje se členství ve službě Netflix Streaming).

 • My Home Screen 8.0 - My Home Screen 8.0 zlepšuje přístupnost a snadnost používání televizorů Smart TV. Přístup k oblíbeným nastavením a jejich přizpůsobení získáte pouhým stisknutím tlačítka. Připněte si oblíbené položky, například aplikace pro streamování videa, na domovskou obrazovku, abyste viděli jen ty, které používáte.

 • My Scenery - My Scenery umožňuje proměnit pasivní obrazovku v aktivní. Vyberte si z nabídky uklidňujících obrázků a videí a přizpůsobte si prostředí podle své nálady a vychutnejte si pohlcující zvuk díky obsahu kompatibilnímu s Dolby Atmos.

Snadné použití

 • Hlasové ovládání s pomocí Google - Zapněte nebo vypněte napájení, přepínejte kanály nebo upravujte hlasitost pomocí hlasu a služby Google. Stačí říct "Hey Google" a můžete začít. (*Vyžaduje zařízení se službou Google Assistant. * Asistent Google není v některých jazycích a zemích k dispozici.)

 • Vestavěná Alexa - Vestavěná Alexa je podporována u vybraných modelů televizorů 2023. Zeptejte se na předpověď počasí, užívejte si nakupování na Amazonu, přehrávejte hudbu a intuitivně ovládejte zařízení chytré domácnosti pouhým mluvením do dálkového ovladače televizoru. (* Amazon Alexa není v některých jazycích a zemích k dispozici. Vyžaduje připojení k internetu.)

Velká herní obrazovka 4K OLED

 • Herní režim Extreme - pokročilý panel snižuje vstupní zpoždění téměř na polovinu ( ve srovnání s modely OLED 2020) a rozhraní HDMI 2.1 podporuje vysokou snímkovou frekvenci (HFR) a proměnlivou obnovovací frekvenci (VRR) pro nové úrovně reality vyžadované nejnovějšími herními zařízeními.

 • Plynulý a intuitivní zážitek - Prostřednictvím rozhraní HDMI si při připojování herních zařízení k televizoru užijete snadnější a intuitivnější nastavení her. Funkce Game Control Board zobrazuje informace související s hrou a umožňuje snadné ovládání nastavení. Po přiřazení k tlačítku Moje aplikace stačí jediný úkon k přístupu k této funkci, aby byl herní zážitek ještě příjemnější.

 • Režim herního zvuku - Režim herního zvuku umožňuje přepínat mezi 2 režimy, které optimalizují zvuk pro právě hranou hru. Režim RPG vytváří pocit reality herního zážitku plného intenzity. Režim FPS se zaměřuje na umístění zvuku, což hráčům umožňuje slyšet jemné zvuky nepřátel a mít nad nimi navrch.

 • Úžasné hry bez trhání a zasekávání - televizory řady MZ2000 podporují jak technologii AMD FreeSync Premium, tak kompatibilní technologii NVIDIA G-SYNC. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejlepší herní zážitky při hraní na nejnovějších a nejzajímavějších herních zařízeních. Užijte si plynulé hraní ve 4K bez trhání na velké barevné obrazovce a unikněte do herního světa.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic TX-55MZ2000E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi