Panasonic TX-55LZ980E


Televize, Smart, OLED obrazovka, Úhlopříčka: 139 cm, 4K Ultra HD, OLED, 3840x2160, OS TV: My Home Screen, 100/120 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Duální tuner, Ethernet/LAN připojení. Více info


Cena 19 998 Kč

Sleva 13 % z předcházející ceny: 22 990 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Smart OLED televizor Panasonic TX-55LZ980E byl vytvořen profesionálními filmaři a nabízí rozlišení 4K Ultra HD (3840 × 2160 px), úhlopříčku 55" (139 cm), prostorový zvuk Dolby Atmos a procesor HCX Pro AI.

Všestranné zařízení s vynikajícím obrazem

Tento televizor vytvořen profesionálními filmaři přináší úžasný obraz, který vám doslova vyrazí dech. Díky prostorovému 3D zvuku, který stimuluje všechny vaše smysly, si budete připadat, jako byste byli přímo na filmovém plátně. Veškerá technologie je vyrobena tak, aby vyvolávala emoce, inspirovala a proměnila běžný život ve filmový zážitek.

Věrné zobrazení hlubokých odstínů černé barvy

OLED a procesor HCX Pro AI - televizory 4K OLED mají individuálně osvětlené komory, které poskytují přirozené barvy a vysoký kontrast, kde černá je skutečně černá. Souběžně s tím procesor HCX Pro AI okamžitě analyzuje obraz a zdokonaluje přesnost, kontrast a čistotu barev pro lepší obrazový výkon.

Prožijte drama spolu s filmovým zvukem

 • Dolby Atmos - tento formát poskytuje zvuk s úžasnou čistotou a hloubkou. Zvukové efekty jsou přesně umístěny ve virtuálním prostoru a čase, aby vás obklopily atmosférou.

 • Cinema Surround Pro - doplňuje vynikající obraz, který vás z pohovky přenese přímo do filmu. Integrované reproduktory a technologie zpracování zvuku poskytují pohlcující zvuk a posouvají zábavu na vyšší úroveň.

Chytrý způsob, jak dosáhnout vynikajícího obrazu a zvuku

 • Auto AI - díky umělé inteligenci prémiové televizory analyzují signál a okamžitě upravují nastavení obrazu. Automatická umělá inteligence (Auto AI) zná nastavení pro sport, filmové scény a další a upraví je za vás.

 • Pokročilé inteligentní snímání - kromě jasu světla v místnosti detekuje také teplotu barev okolního světla v místnosti a upravuje obraz tak, aby poskytoval přirozenější zážitek.

Formát Multi HDR

Díky podpoře všech formátů HDR (High Dynamic Range) zajišťují prémiové televizory nejlepší možný výkon bez ohledu na zdroj obrazu. Jas a barvy jsou optimalizovány pro každou scénu, ať už je zdroj Dolby Vision, HLG, HDR10 nebo HDR10+ Adaptive.

Dokonalý obraz za všech světelných podmínek

 • Dolby Vision IQ - inteligentně optimalizuje televizor tak, abyste vždy dosáhli dokonalého obrazu v místnosti. Ať už je váš obývací pokoj zcela tmavý, nebo jasně osvětlený. Technologie Dolby Vision IQ se dynamicky přizpůsobuje změnám osvětlení místnosti a poskytuje nejlepší možný zážitek ze sledování.

 • Režim Filmmaker Mode s inteligentním snímáním - byl vytvořen elektronickými společnostmi a předními filmovými režiséry. Jediným tlačítkem nastavíte barevnou paletu, kontrast, poměr stran a snímkovou frekvenci filmu podle záměru režiséra. Obraz se automaticky přizpůsobí i při změně úrovně osvětlení.

 • Adaptivní kalibrovaný režim Netflix - získejte skvělý obraz ze služby Netflix. Sledujte doma programy ve 4K, které odpovídají vizi režiséra. Inteligentní snímání upravuje obraz podle okolního jasu, takže si jej můžete vychutnat v jakémkoli osvětleném prostředí.

 • Streamování oblíbených seriálů Netflix - věděli jste, že můžete snadno streamovat seriály Netflix ze svého chytrého telefonu do televizoru Panasonic? Stačí obě zařízení připojit k bezdrátové síti, klepnout na ikonu streamování a je hotovo. (Vyžaduje se členství ve streamovací službě Netflix.)

Televizor přizpůsobený vašemu životnímu stylu

 • My Home Screen 7.0 - zlepšuje přístupnost a snadnost používání televizorů Smart TV. Uživatelé mají přístup ke svým oblíbeným nastavením a mohou si je přizpůsobit stisknutím jediného tlačítka. Oblíbené položky, například aplikace pro streamování videa, si můžete připnout na domovskou obrazovku.

 • Váš život v souladu s televizorem - televizor vám může zlepšit náladu, i když se na něj aktivně nedíváte. Pomocí funkce Moje scenérie si můžete vybrat uklidňující obrázky a videa nebo použít vlastní, které odrážejí vaši náladu nebo část dne. Dokonalá funkce pro celkové uvolnění těla nebo posezení před spaním.

Hlasoví průvodci

 • Ovládejte televizor hlasem - zapněte televizor Panasonic, nastavte hlasitost a další funkce pouze hlasem pomocí zařízení podporujícího službu Google Assistant, jako je chytrý reproduktor, mobilní telefon nebo tablet. Stačí říct "Ok Google" a můžete začít. (Google a Google Nest Audio jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Nest Audio vyžaduje síť Wi-Fi, blízkou elektrickou zásuvku, účet Google a kompatibilní mobilní zařízení.)

 • Stačí se zeptat Alexy - pomocí zařízení Amazon Alexa můžete hlasem změnit kanál, hlasitost nebo ztlumit zvuk. Ideální v situacích, kdy máte plné ruce práce.

Herní akce na velké obrazovce OLED 4K

 • Game Mode Extreme - tento herní režim znamená, že televizor 4K OLED je připraven k akci. Rozhraní HDMI 2.1 podporuje technologie High Frame Rate (HFR), Variable Refresh Rate (VRR) a AMD FreeSync Premium pro nové úrovně reality vyžadované nejnovějšími herními zařízeními.

 • Game Control Board - užijte si snadnější a intuitivnější nastavení her při připojení herních zařízení k televizoru přes HDMI. Funkce Game Control Board zobrazuje podrobné informace o hře a usnadňuje kontrolu stavu nastavení. Po přiřazení k tlačítku My App stačí jediná akce k přístupu k této funkci, která vám ještě více zpříjemní hraní.

Penta Tuner

Televizní příjem krát pět: Penta Tuner podporuje kromě satelitního, kabelového a anténního signálu ještě další dvě cesty přenosu signálu. Díky příjmu přes internet (IPTV) a domácí síť (TV IP) můžete zvolit umístění televizoru nezávisle na anténní zásuvce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic TX-55LZ980E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi