Panasonic TX-55JZ980E televize

Zobrazit


Televize, Smart: Ano, OLED obrazovka, Úhlopříčka: 139 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: My Home Screen, 100 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth: Ano, Wi-Fi: Ano, Miracast: Ano, PVR: Ano, Duální tuner: Ano, Ethernet/LAN připojení: Ano, HbbTV: Ano. Více info

Úhlopříčka


Cena 22 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 230 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Smart OLED TV Panasonic TX-55JZ980E v černém provedení s 55" (139cm) úhlopříčkou, 4K Ultra HD rozlišením (3840 × 2160) a inteligentním HCX Pro AI procesorem s sebou přináší úchvatný obraz a skvělý zvuk, díky kterým se plně ponoříte do každého sledovaného obsahu. Technologie Dolby Vision IQ (optimalizuje nastavení televizoru pro dokonalý obraz) v kombinaci s Multi HDR (HLG, HDR10, HDR10+) se postarají o vynikající a jasnější obraz HDR, zatímco integrované reproduktory a technologie pro zpracování zvuku spolupracující s Dolby Atmos (jasnost, bohatost a hloubka) zaručí věrný a pohlcující zvuk. Herní obzory rozšíří režim Extreme či rozhraní HDMI 2.1 podporující vysokou frekvenci snímání, variabilní obnovovací frekvenci a technologii AMD FreeSync Premium. Potěší i funkce my Home Screen 6.0 (přístup k oblíbeným položkám), My Scenery (vyberte si uklidňující obrázky a videa) či podpora Amazon Alexa.

Pro zážitek jako v kině přejděte na vyšší kvalitu obrazu OLED

Televizor 4K OLED řady JZ980 je vyroben s ohledem na filmové fanoušky. S přesnými barvami, hlubokou černou a precizními detaily díky panelu OLED a procesoru HCX Pro AI. Technologie Dolby Atmos navíc přinese pohlcující zvuk domácího kina.

Dokonalá viditelnost, dokonalý pocit

Televizor 4K OLED je vytvořen profesionálními filmaři a přináší ohromující obraz, který vám doslova vyrazí dech. Díky 3D prostorovému zvuku, který podněcuje smysly, budete mít pocit, jako byste byli přímo na scéně. Všechny technologie jsou vyrobeny tak, aby vzbuzovaly emoce, inspirovaly a proměňovaly běžný život na filmový.

Výkon filmového obrazu další úrovně

Televizory 4K OLED mají individuálně osvětlené komůrky, které vytvářejí přirozenou barvu a vysoký kontrast, kde černá je skutečně černá. Procesor HCX Pro AI okamžitě analyzuje obraz a zdokonaluje přesnost, kontrast a čistotu barev pro špičkový obrazový výkon.

Prociťte drama společně s filmovým zvukem

Propracovaný zvukový systém doplňuje vynikající obraz, který vás přenese z pohovky přímo do filmu. Integrované reproduktory a technologie pro zpracování zvuku spolupracují s technologií Dolby Atmos, aby přinesly působivý zvuk a pozvedly zábavu na novou úroveň.

Optimální jas a barva

Formát Multi HDR - podporou všech formátů HDR (vysoký dynamický rozsah) zajišťují prémiové televizory nejlepší možný výkon bez ohledu na zdroj obrazu. Jas a barvy jsou optimalizovány podle jednotlivých scén, ať už je zdrojem Dolby Vision, HLG, HDR10 nebo adaptivní formát HDR10+.

Intuitivní televizor Smart TV

My Home Screen 6.0 - získejte přístup k oblíbeným nastavením jediným stisknutím tlačítka. Připněte si oblíbené položky, jako jsou aplikace pro streamování videa na domovskou obrazovku, abyste viděli jen ty, které používáte.

Váš život v harmonii s televizorem

My Scenery - prvotřídní televizory vám dokáží zlepšit náladu i tehdy, když na ně aktivně nekoukáte. Díky funkci My Scenery si můžete vybrat uklidňující obrázky a videa nebo použít vlastní, které odrážejí vaši náladu nebo část dne. Ideální funkce k odpočinku nebo posezení před spaním.

Ovládejte televizor bez rukou s pomocí od Google

Zapněte televizor Panasonic pomocí hlasu bez dálkového ovladače - stačí se zeptat Google. Jen pomocí hlasu můžete zapnout televizor, nastavit hlasitost a používat další funkce. Začněte tím, že zařízení se službou Google Assistant řeknete "OK Google". (Google Assistant není k dispozici v určitých jazycích a zemích. Vyžaduje internetové připojení. Dostupnost služeb se liší podle zemí a jazyků. Může vyžadovat odběr služby. Google a Google Home jsou ochranné známky společnosti Google LLC.)

Mluvte s reproduktorem

Spolupracuje s funkcí Alexa - změna kanálu, hlasitosti nebo vypnutí hlasem se zařízením Amazon Alexa. Ideální v situacích, kdy máte plné ruce. (Amazon, Amazon Alexa a všechny související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích poboček.)

Hraní s ohromující rychlostí, rozlišením a pohybem

Herní režim Extreme znamená, že nové televizory 4K OLED jsou připraveny na akci. Rozhraní HDMI 2.1 zas podporuje vysokou frekvenci snímání (HFR) a variabilní obnovovací frekvenci (VRR) a technologii AMD FreeSync Premium pro nové úrovně reality vyžadovány nejnovějšími herními zařízeními.

Plynulé akční hraní na velké obrazovce OLED

Špičkové televizory OLED pro rok 2021 mají certifikaci AMD FreeSync Premium. Jsou navrženy tak, abyste získali skvělý herní zážitek při hraní na nejnovějších a nejzajímavějších herních zařízeních. Vychutnejte si plynulý obraz v rozlišení 4K na velké barevné obrazovce a unikněte do herního světa.

Klíčové vlastnosti OLED televizoru Panasonic JZ980

 • Ostrost a detaily rozlišení 4K Ultra HD

 • Špičkový kontrast a skutečná černá díky OLED panelu

 • Podpora více formátů HDR: Dolby Vision IQ, HDR10+ Adaptive, HDR10, Hybrid Log-Gamma

 • Výkonný obrazový procesor HCX Pro AI s umělou inteligencí vyladěný v Hollywoodu

 • Filmmaker Mode – speciální režim pro filmové zážitky podle představ režisérů

 • Game Mode Extreme pro extrémní herní zážitky

 • Podpora HDMI 2.1 a AMD FreeSync Premium

 • Kvalitní zvuk díky technologii Dolby Atmos

 • Podpora nového vysílání DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2

 • Chytré aplikace a streamovací služby jako YouTube a Netflix

 • Režim Netflix Calibrated Mode pro nejlepší zážitky z Netflixu

 • Intuitivní a přizpůsobivý operační systém My Home Screen 6.0

 • Kompatibilní s hlasovým ovládáním Google Assistant a Amazon Alexa

 • Funkce Bluetooth Audio Link pro připojení bezdrátových reproduktorů

 • Nezávislé ovládání hlasitosti TV a sluchátek

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Panasonic TX-55JZ980E televize

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Vlastimil

18. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Nadherny obraz prostě Panasonic

Na Panasonic nemá žadny Korejec