Panasonic TX-55JZ2000E

Televize, Smart, OLED obrazovka, Úhlopříčka: 139 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: My Home Screen, 100 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Duální tuner, Ethernet/LAN připojení, HbbTV. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Smart OLED TV Panasonic TX-55JZ2000E v černém provedení s 55" (139cm) úhlopříčkou, 4K Ultra HD rozlišením (3840 × 2160) a inteligentním HCX Pro AI procesorem s sebou přináší úchvatný obraz a skvělý zvuk, díky kterým se plně ponoříte do každého sledovaného obsahu. Profesionální panel Master HDR OLED ve spolupráci s technologiemi Dolby Vision IQ (optimalizuje nastavení televizoru pro dokonalý obraz), HLG, HDR10 či HDR10+ se postarají o vynikající a jasnější obraz HDR, zatímco integrovaný zvukový systém 360° Soundscape Pro spolu s vestavěným systémem reproduktorů Technics a formátem Dolby Atmos (jasnost, bohatost a hloubka) zaručí věrný a pohlcující zvuk. Filmové nadšence jistě potěší speciální filmařský režim s inteligentním snímáním a herní obzory rozšíří režim Extreme.

Ovládnutí obrazu a zvuku pro komplexní domácí kino

Vlajková loď mezi televizory ze série JZ2000 ovládá domácí zábavu. Na vlastní obrazovce 4K OLED ožívají filmy, prémiové programy, sport i hry. Díky integrovanému systému reproduktorů, které vyladila společnost Technics, se můžete cítit jako součást akce.

Dokonalá viditelnost, dokonalý pocit

Obyčejný obraz se stává filmovým. Je to víc než jen sledování relace. Televizor 4K OLED vytvořen profesionálními filmaři přináší ohromující obraz, který vám doslova vyrazí dech. Díky 3D prostorovému zvuku, který podněcuje všechny smysly, budete mít pocit, jako byste byli přímo na filmové scéně. Všechny technologie jsou vyrobeny tak, aby vzbuzovaly emoce, inspirovaly a proměňovaly běžný život na filmový.

Úchvatný filmový obraz

Profesionální verze panelu Master HDR OLED a procesor HCX Pro AI. Profesionální panel 4K OLED je vyroben v Japonsku a dosahuje výjimečný jas a kontrast. Souběžně s tím procesor HCX Pro AI okamžitě analyzuje obraz a zdokonaluje přesnost, kontrast a čistotu barev pro špičkový výkon ve své třídě.

Působivý zvuk - abyste měli pocit, že jste opravdu tam

Jedinečný integrovaný zvukový systém 360° Soundscape Pro vás přenese z pohovky do centra dění. Integrované reproduktory směřují vzhůru a do boku - byly vyladěny společností Technics a využívají technologii Dolby Atmos, abyste se mohli lépe ponořit do filmu.

Inteligentní způsob, jak dosáhnout vynikající obraz a zvuk

Pomocí umělé inteligence analyzuje tento model příchozí signál a okamžitě upravuje nastavení obrazu a zvuku. Automatická umělá inteligence zná nastavení pro sport, živou hudbu nebo filmové scény a nastavuje je pro vás. Jen se pohodlně usaďte a užívejte si představení.

Optimální jas a barva

Formát Multi HDR - podporou všech formátů HDR (vysoký dynamický rozsah) zajišťují prémiové televizory nejlepší možný výkon bez ohledu na zdroj obrazu. Jas a barvy jsou optimalizovány podle jednotlivých scén, ať už je zdrojem Dolby Vision, HLG, HDR10 nebo adaptivní formát HDR10+.

Dokonalý obraz pro všechny světelné podmínky

Dolby Vision IQ inteligentně optimalizuje nastavení televizoru pro dokonalý obraz v místnosti v každém okamžiku. Ať už je váš obývací pokoj zcela tmavý nebo jasně osvětlený, Dolby Vision IQ se dynamicky přizpůsobuje měnícímu se světlu v místnosti a poskytuje co nejlepší zážitek ze sledování.

Domácí kino odpovídající představám režiséra v jakémkoliv světle

Filmařský režim s inteligentním snímáním - filmařský režim vytvořily společnosti z oblasti elektroniky a přední filmoví režiséři. Jediným tlačítkem nastavíte barevnou paletu, kontrast, poměr stran a frekvenci snímání filmu tak, jak to režisér předpokládal. Obraz se automaticky upraví, i když se změní úroveň osvětlení.

Hraní s ohromující rychlostí, rozlišením a pohybem

Herní režim Extreme znamená, že nové televizory 4K OLED jsou připraveny na akci. Procesor HCX Pro AI snižuje zpoždění vstupu téměř na polovinu (v porovnání s modely OLED z roku 2020). Rozhraní HDMI 2.1 zas podporuje vysokou frekvenci snímání (HFR) a variabilní obnovovací frekvenci (VRR) pro nové úrovně reality vyžadovány nejnovějšími herními zařízeními.

Klíčové vlastnosti OLED televizoru Panasonic JZ2000

 • Ostrost a detaily rozlišení 4K Ultra HD

 • Špičkový kontrast a skutečná černá díky OLED Master HDR panelu

 • Zvuk vyladěný společností Technics

 • Integrovaný soundbar a reproduktory namířené nahoru i do stran pro dokonalý prostorový a obklopující zvuk 360° Soundscape Pro

 • Podpora více formátů HDR: Dolby Vision IQ, HDR10+ Adaptive, HDR10, Hybrid Log-Gamma

 • Výkonný obrazový procesor HCX Pro AI s umělou inteligencí vyladěný v Hollywoodu

 • Filmmaker Mode – speciální režim pro filmové zážitky podle představ režisérů

 • Game Mode Extreme pro extrémní herní zážitky

 • Podpora HDMI 2.1 a AMD FreeSync Premium

 • Kvalitní zvuk díky technologii Dolby Atmos

 • Podpora nového vysílání DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2

 • Chytré aplikace a streamovací služby jako YouTube a Netflix

 • Režim Netflix Calibrated Mode pro nejlepší zážitky z Netflixu

 • Intuitivní a přizpůsobivý operační systém my Home Screen 6.0

 • Kompatibilní s hlasovým ovládáním Google Assistant a Amazon Alexa

 • Funkce Bluetooth Audio Link pro připojení bezdrátových reproduktorů

 • Nezávislé ovládání hlasitosti TV a sluchátek

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Panasonic TX-55JZ2000E

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Miroslav

23. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Úžasný ostrý a jasný obraz
 • Černá je skutečně černá, což je nedocenitelné při nočním sledování
 • Vynikající zvuk. K TV mám připojen dříve zakoupený Sonos Arc, zvuk z TV se nemá za co stydět
 • Dálkový ovladač ve srovnání s konkurencí pokulhává, na kvalitu obrazu to ale žádný vliv nemá :)

Pro sledování filmů je obraz prostě nepřekonatelný, bohatá nabídka režimů obrazu, výborná konektivita