Panasonic TX-55JX940E


Televize, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 139 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: My Home Screen, 100/120 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Duální tuner, Ethernet/LAN připojení. Více info


Cena 18 888 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 189 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart LED TV Panasonic TX-55JX940E s 55" (139cm) úhlopříčkou a obrazovkou HDR Cinema Display Pro. Disponuje 4K Ultra HD rozlišením (3840 × 2160) a inteligentním HCX Pro AI procesorem, který přináší úchvatný obraz s širokým rozsahem barev, který zachytí každý okamžik. Zařízení podporuje několik formátů HDR (Dolby Vision IQ, HDR10+ Adaptive, HDR10, Hybrid Log-Gamma), které optimalizují jas a barvy podle jednotlivých scén, zatímco integrované reproduktory a technologie pro zpracování zvuku spolupracující s Dolby Atmos (jasnost, bohatost a hloubka ) zaručí věrný a pohlcující zvuk. Herní obzory rozšíří režim Extreme či rozhraní HDMI 2.1 podporující vysokou frekvenci snímání, variabilní obnovovací frekvenci a technologii AMD FreeSync Premium. Potěší i funkce My Home Screen 6.0 (přístup k oblíbeným), My Scenery (vyberte si uklidňující obrázky a videa) či podpora hlasových asistentů.

JX940 series

4K LED televizory řady JX940 nabízí špičkový výkon díky procesoru HCX Pro AI s umělou inteligencí. Bleskurychlá a přitom plynulá akce, široká barevná paleta, neuvěřitelný jas a kontrast – to vše jsou známky šampióna. Ideální pro sport a hraní her.

Pociťte filmové nebo herní zážitky na vlastní kůži aneb See it all. Feel it all.

Rychlá akce ve fantastické kvalitě. Sport a videohry vyžadují špičkový výkon a Panasonic 4K LED televizory získaly posily. Jsou navrženy pro tu nejrychlejší akci na obrazovce, aby napětí přenesly přímo do vašeho obývacího pokoje. Naprosto ostrý obraz a přesné barvy ve spojení s působivým zvukem, který vtáhne do akce vás, vaši rodinu nebo kamarády. Užijte si skvělou zábavu.

Přesné barvy, které zachytí každý okamžik

Obrazovka HDR Cinema Display Pro s vysokým výkonem zajišťuje zobrazení širšího spektra barev, vysoký kontrast a hladký pohyb – ideální pro sport i hraní her. Vysoce kvalitní LED podsvícení zajišťuje rovnoměrný jas po celé obrazovce.

Rychlá akce pod inteligentní kontrolou

Obrazový procesor HCX Pro AI s umělou inteligencí se stará o opravdu přesné barvy, kontrast a ostrost – ideální pro akci plnou pohybu. Díky AI tento televizor přesně ví na co se díváte a automaticky upraví obraz pro co nejlepší výsledek.

Působivý zvuk, jako byste byli přímo na stadionu

Skvělý obraz je sice důležitý, ale teprve v kombinaci se skvělým zvukem je to to pravé. Zpracování zvuku se špičkovou technologií Dolby Atmos zajistí, že budete mít pocit, jako byste seděli na tom nejlepším místě na stadionu. 

Optimální jas a barvy za všech okolností

Podpora všech formátů HDR pro vysoký dynamický rozsah zajišťuje nejlepší možný obrazový výkon bez ohledu na zdroj obrazu. Jas a barvy jsou optimalizovány podle jednotlivých scén, ať už je zdrojem Dolby Vision, HLG, HDR10 nebo adaptivní formát HDR10+.

Pociťte napětí na vlastní kůži se zvukem jako v kině 

Audio systém s podporou Dolby Atmos doprovází skvělý obraz, abyste se z pohovky přenesli přímo do děje filmu. Integrované reproduktory a zpracování zvuku spolupracují s technologií Dolby Atmos a přináší tak zvuk, který vás pohltí – abyste si mohli užívat zábavu nové úrovně.

Inteligentní způsob sledování obrazu

Pomocí technologie Auto AI s umělou inteligencí dokáže tento televizor analyzovat vstupní signál a okamžitě upravit nastavení obrazu. Auto AI rozpozná nastavení pro sport, živou hudbu a filmové scény, takže automaticky nastaví obraz pro co nejlepší výsledek. Jednoduše se usaďte a užijte si podívanou.

Televizor, který doplňuje váš život podle představ

Získejte přístup k oblíbeným nastavením jediným stisknutím tlačítka. Připněte si na Úvodní obrazovku oblíbené položky, jako například aplikace pro streamování videí. Na Úvodní obrazovce tak uvidíte jen to, co chcete. Tyto prémiové televizory vám zvednou náladu, i když je právě nesledujete. Díky funkci My Scenery si můžete vybrat uklidňující obrázky a videa nebo použít vlastní, které odrážejí vaši náladu nebo část dne. Ideální funkce k odpočinku nebo posezení před spaním.

Hraní na velké 4K obrazovce

Extrémní herní režim, neboli Game Mode Extreme znamená, že je náš nový LED televizor s rozlišením 4K připraven do akce. Navíc podporuje HDMI 2.1 s vysokým počtem snímků (HFR), variabilní obnovovací frekvencí (VRR) a technologii AMD FreeSync Premium pro nové úrovně realismu požadované nejnovějšími herními zařízeními. LED televizory řady JX940 mají certifikaci AMD Freesync Premium. Jsou navrženy k zajištění nejlepšího herního zážitku spolu s nejnovějšími a nejúžasnějšími herními zařízeními. Užijte si plynulý obraz v rozlišení 4K na velké barevné obrazovce a unikněte do světa počítačových her.

Snadné ovládání televizoru hlasem

Zapněte televizor Panasonic pomocí hlasu bez dálkového ovladače - stačí se zeptat Google. Jen pomocí hlasu můžete zapnout televizor, nastavit hlasitost a používat další funkce. Začněte tím, že zařízení se službou Google Assistant řeknete "OK Google". Služba Google Assistant není v některých jazycích a zemích k dispozici. Je také kompatibilní se službou Alexa – můžete změnit kanál, hlasitost nebo televizor vypnout hlasem – ideální, když máte obě ruce plné.

Klíčové vlastnosti OLED televizoru Panasonic JX940

 • Ostrost a detaily rozlišení 4K Ultra HD

 • Skvělý kontrast, bohaté barvy a vysoká ostrost - ideální pro sport a hraní her

 • Podpora více formátů HDR: Dolby Vision IQ, HDR10+ Adaptive, HDR10, Hybrid Log-Gamma

 • Výkonný obrazový procesor HCX Pro AI s umělou inteligencí vyladěný v Hollywoodu

 • Game Mode Extreme pro extrémní herní zážitky

 • Podpora HDMI 2.1 a AMD FreeSync Premium

 • Promyšlený design díky podstavci Flexible Stand

 • Filmmaker Mode – speciální režim pro filmové zážitky podle představ režisérů

 • Kvalitní zvuk díky technologii Dolby Atmos

 • Podpora nového vysílání DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2

 • Chytré aplikace a streamovací služby jako YouTube a Netflix

 • Intuitivní a přizpůsobivý operační systém My Home Screen 6.0

 • Kompatibilní s hlasovým ovládáním Google Assistant a Amazon Alexa

 • Funkce Bluetooth Audio Link pro připojení bezdrátových reproduktorů

 • Nezávislé ovládání hlasitosti TV a sluchátek

 • Vyrobeno v Plzni v ČR

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic TX-55JX940E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi