Panasonic TX-55HZ980E


Úhlopříčka ("): 55 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: My Home Screen, Elektronický informační list

Úhlopříčka (")


Cena 19 192 Kč

Sleva 51 % z původní cena: 38 990 Kč Zobraziť nápovědu

191,92 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Elegantní Smart OLED televizor Panasonic TX-55HZ980E v černé barvě vám zaručeně poskytne skvostný obraz a skvělý zvuk díky spolupráci 55" úhlopříčky (139 cm), 4K Ultra HD rozlišení (3840 × 2160) či inteligentního procesoru HCX Pro. S tímto zařízením si užijete domácí pohodu na maximum díky vychytaným technologiím Dolby Vision IQ (inteligentní zobrazení všech detailů pomocí snímače okolního světla), HDR10+, HLG či Dolby Atmos (jasnost, bohatost a hloubka zvuku). Vyvážený prostorový zvuk Cinema Surround Pro bude proudit do místnosti z integrovaných reproduktorů s výkonem 2× 15 W a o spolehlivé připojení se postará Bluetooth, čtveřice HDMI portů či trojice USB vstupů.

OLED pro lepší kontrast a věrnější barvy

Tento televizor posouvá obrazový výkon na vyšší úroveň a díky inteligentnímu procesoru HCX Pro poskytuje přesné barvy, hluboké odstíny černé a výjimečné detaily. Dolby Vision IQ a HDR10+ zaručují přesnou reprodukci jednotlivých scén s rozsahem HDR. Dolby Atmos zároveň vytváří působivý zvuk domácího kina.

Inteligentní procesor HCX Pro

Tento výjimečný inteligentní procesor byl vytvořen během desetiletí zkušeností, které byly nakonec zachyceny ve výkonném čipu, aby poskytoval vynikající kvalitu obrazu.

OLED

Televizor OLED disponuje samostatně rozsvěcováním pixelů. Jelikož černé části obrazu nejsou rozsvíceny, výsledkem je větší kontrast a výraznější hloubka obrazu.

HDR10+

Vysoký standard čistoty obrazu, kontrastu a barev z disků UHD Blu-ray s kódováním HDR10+ a streamování videoobsahu.

Dolby Vision IQ

Dolby Vision IQ využívá pokročilý snímač okolního světla v televizoru pro inteligentní zobrazení všech detailů, i když se světelné podmínky vašeho obývacího pokoje mění.

Dolby Atmos

Úžasná jasnost, bohatost a hloubka zvuku vytváří trojrozměrné zvukové pole pro obklopení tou správnou atmosférou.

Filmařský režim

Tento režim byl navržen ve spolupráci s předními světovými režiséry, aby se jediným stisknutím tlačítka zachovala barva, kontrast, poměr stran a snímková frekvence jejich filmů.

Podpora Smart aplikací

  • Lepší.TV - Internetová služba Lepší.TV nabízí pohodlné online sledování televize u vás doma. Obsahuje 93 TV stanic, včetně všech jejich funkcí (až 30 dní TimeShift, pauza, neomezené nahrávání, přetáčení, videoarchiv, ...). Využít můžete také bohatou videotéku s tisícovkou filmů, seriálů, dokumentů a pohádek. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

  • SledováníTV - Moderní internetová televize SledováníTV přinese množství televizních programů do vaší domácnosti, abyste si mohli užít chvilky volného času co nejpříjemněji. Služba nabízí i zpětné přehrávání a osobní nahrávky. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

  • Netflix - Tato trendová streamovací služba nabízí pestrý výběr oceňovaných TV pořadů, filmů, dokumentů či pohádek. Programy si dokonce budete moci stáhnout a sledovat na cestách bez zbytečného čerpání dat. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

  • Skylink Live TV - Tento model podporuje zábavu pro celou rodinu, prostřednictvím služby Live TV od Skylinku - užijete si tak internetovou televizi s videopůjčovnou, která obsahuje stovky filmů či seriálů. Oblíbené programy si vychutnáte až na 4 zařízeních současně a díky sedmidennímu archivu programů nezmeškáte žádnou relaci. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 55 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic TX-55HZ980E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno