Panasonic TX-55GZ2000E

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

 

Volba hollywoodských filmařů

Tento výkonný model používají a dolaďují hollywoodští studioví odborníci. Jeho základem je inteligentní procesor HCX PRO, který věrně reprodukuje vizi těch nejlepších filmařů a přenáší ji až přímo do vašeho obývacího pokoje a vy si tak vychutnáte neuvěřitelně přesné barvy, hlubší odstíny černé a ještě poutavější detaily.

Volba hollywoodských odborníků

Televizory Panasonic dolaďují i používají hollywoodští odborníci v rámci postprodukce filmů.

Inteligentní procesor HCX PRO

Za špičkovou kvalitou obrazu televizorů Panasonic se skrývá výkonný procesor HCX, který přináší bezkonkurenční přesnost a detaily. Používá know-how týkající se barev, úrovně černé a jasu z referenčních plazmových televizorů a profesionálního vybavení na vysílání. Systém je také doladěn hollywoodskými koloristy, aby poskytoval kvalitu obrazu věrně odpovídající vizi filmařů.

Podpora technologií HDR10 + / Dolby Vision

Tento televizor podporuje přehrávání obou standardů HDR nové generace Dynamic Metadata: HDR10 + a Dolby Vision. Samozřejmě, že podporují i ​​běžné standardy HDR10 a Hybrid Log-Gamma, aby si uživatelé mohli vychutnat různorodý obsah s rozsahem HDR.

Podpora formátu Dolby Atmos

Série GZ2000 nabízí zcela dokonalý filmový zvuk díky zabudovaným reproduktorem směřujícím vzhůru pro formát Dolby Atmos, které doplňují obvyklé spodní reproduktory. To maximalizuje účinek podpory technologie Dolby Atmos a doslova vás "hodí do středu akce". Kromě toho je každý reproduktor doladěn techniky společnosti Technics, aby bylo dosaženo co nejvěrnějšího zvuku.

Jednoduché ovládání televizoru bez dálkového ovladače

Televizory Panasonic umožňují ovládání bez použití rukou ze zařízení podporujícího Amazon Alexa nebo Asistent Google. Různé operace, například zapnutí nebo vypnutí napájení a změnu kanálu nebo hlasitosti, můžete uskutečnit hlasem bez nutnosti používání dálkového ovladače. Je skvělé ovládat televizor pomocí hlasových příkazů, když vaříte nebo se připravujete opustit dům.

Podpora Smart aplikací

  • Lepší.TV - Internetová služba Lepší.TV nabízí pohodlné online sledování televize u vás doma. Obsahuje 93 TV stanic včetně všech jejích funkcí (až 30 dní Timeshift, pauza, neomezené nahrávání, přetáčení, Videoarchív, ...). Využít můžete také bohatou videotéku s tisícem filmů, seriálů, dokumentů a pohádek. (*dostupnost se může lišit v závislosti na lokality)

  • Služba SledováníTV - Moderní internetová televize SledováníTV přinese množství televizních programů do vaší domácnosti, abyste si mohli užít chvilky volného času co nejpříjemnější. Služba nabízí i zpětné přehrávání a osobní nahrávky. (*dostupnost se může lišit v závislosti na lokality)

  • Netflix - Tato trendová streamovací služba nabízí pestrý výběr oceňovaných TV pořadů, filmů, dokumentů či pohádek. Programy si dokonce budete moci stáhnout a sledovat na cestách bez zbytečného čerpání dat. (*dostupnost se může lišit v závislosti na lokality)

  • Live TV od freeSAT Skylink - Tento model podporuje zábavu pro celou rodinu prostřednictvím služby freeSAT od Skylinku - užijete si tak internetovou televizi Live TV s videopůjčovně, která obsahuje stovky filmů či seriálů. Oblíbené programy si vychutnáte až na 4 zařízeních současně a díky sedmidenním archivu programů nezmeškáte žádnou relaci. (*dostupnost se může lišit v závislosti na lokality)

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 55 "
  • Typ obrazovky OLED
  • Typ rozlišení 4K Ultra HD
  • OS TV My Home Screen

Další vlastnosti

Značka: Panasonic
? Smart: Ano
Techn.pohyb.interpolace: OLED Superb Motion Drive

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 55 "
? Úhlopříčka: 139 cm
? Typ obrazovky: OLED
? Typ rozlišení: 4K Ultra HD
? Rozlišení: 3840x2160
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 4
Kompozitní video vstup: Ano
? Miracast: Ne
? PVR: Ano
? Počet USB 2.0 portů: 3
? Počet USB 3.0 portů: 1
? Rozhraní CI: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Podpora SCART: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 122,5 cm
Výška: 76,1 cm
Hloubka: 7,8 cm
Výška s podstavcem: 78,3 cm

Funkce managementu

? Programový průvodce (EPG): Ano

Uchycení

? VESA štandard: 300x300

TV tuner

? Typ signálu: DVB-T, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265
Duální tuner: Ano

Operační systém

OS TV: My Home Screen

Funkce

? 3D kompatibilita: Ne
HbbTV: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: B

Ostatní

Kód produktu: TX-55GZ2000E

Všechny parametry

Recenze Panasonic TX-55GZ2000E

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Panasonic TX-55GZ2000E