Panasonic TX-50HX580E

Vyberte si jinou variantu

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 119,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Špičkový Smart LED televizor Panasonic TX-50HX580E v černé barvě vám poskytne výjimečný obraz a skvělý zvuk prostřednictvím spolupráce 50" úhlopříčky (126 cm), 4K Ultra HD rozlišení (3840 × 2160) a procesoru 4K Studio Colour. S tímto zařízením si užijete domácí pohodu na maximum díky technologii Dolby Vision (pro výjimečné barvy, kontrast a jas) a podpoře formátů vysokého dynamického rozsahu (HDR), jako jsou HDR10 či Hybrid-Log Gamma. Specifikem je možnost připojení na internet pomocí zabudované sítě Wi-Fi, díky čemuž budete mít přístup k množství obsahu ke sledování (Catch-up TV, YouTube, Netflix). Vyvážený zvuk bude proudit do místnosti z integrovaných reproduktorů s výkonem 2× 10 W a o spolehlivé připojení se postará čtveřice HDMI portů či dvojice USB vstupů. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Panasonic TX-50HX580E

Tento model obsahuje procesor 4K Studio Colour, který vás překvapí brilantním obrazem s rozlišením 4K HDR. Technologie Dolby Vision zaručuje dokonalost každé scény z hlediska skvělých barev, kontrastu a jasu. Televizor se snadno připojuje na internet, ale přístup je jednoduchý i k osobním médiím, prostřednictvím přehrávače médií. Určitě si zamilujete trojitý HD tuner, který umožňuje flexibilně vybírat mezi satelitním, kabelovým a pozemním signálem.

4K HDR

Televizor podporuje řadu formátů - Vysoký dynamický rozsah (HDR) - například HDR10 nebo Hybrid Log-Gamma, což je standardní formát pro filmy a disky UHD Blu-ray. Video HDR se ve srovnání se standardním dynamickým rozsahem (SDR) vyznačuje jasnější bílou a tmavší černou barvou, takže si z pohodlí domova můžete vychutnat bohatou kvalitu obrazu 4K.

Procesor 4K Studio Colour

Tento výkonný procesor poskytuje brilantní kvalitu obrazu díky jasné reprodukci působivých barev a přesvědčivé čistotě pohybu. To vše představuje základ pro úžasný zážitek z obrazu s rozlišením 4K.

Dolby Vision

Tato technologie oživuje kompatibilní disky UHD Blu-ray a streamování videoobsahu 4K - s výjimečnými barvami, kontrastem a jasem. Dynamická metadata se používají na úpravu nastavení obrazu HDR každé scény - jak se děj odvíjí v tmavých i světlých sekvencích.

Smart TV

Proč byste se měli omezovat na živé televizní vysílání prostřednictvím antény? Tento televizor se snadno připojí na internet pomocí zabudované sítě Wi-Fi a nabízí množství obsahu ke sledování. Na dosah máte Catch-up TV, YouTube a streamování videoobsahu ze služeb, jako je Netflix.

Media Player

Pomocí přehrávače médií pohodlně přistupujte k osobním multimédiím, jako jsou videa, hudba, fotografie, hry a další obsah uložený v paměťovém zařízení USB.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 50 "
  • Úhlopříčka 126 cm
  • Wi-Fi Ano
  • Počet HDMI portů 4
  • Typ obrazovky LED
  • Rozlišení 3840x2160
  • Smart Ano

Další vlastnosti

Značka: Panasonic
? Smart: Ano
? Frekvence pohyb.interpolace: 1200

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 50 "
? Úhlopříčka: 126 cm
? Typ obrazovky: LED
? Typ rozlišení: 4K Ultra HD
? Rozlišení: 3840x2160
Tvar obrazovky: rovná
Poměr stran: 16:9

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ne
? Počet HDMI portů: 4
Kompozitní video vstup: Ano
? Miracast: Ne
? PVR: Ne
? Počet USB 2.0 portů: 2
? Rozhraní CI: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Podpora SCART: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 113 cm
Výška: 65,5 cm
Hloubka: 8,5 cm
Hmotnost: 12,5 Kg
Výška s podstavcem: 69,7 cm

Funkce managementu

? Programový průvodce (EPG): Ano

Uchycení

? VESA standard: 200x200

TV tuner

? Typ signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Duální tuner: Ano

Funkce

? 3D kompatibilita: Ne
HbbTV: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Ostatní

Kód produktu: TX-50HX580E

Všechny parametry

Recenze Panasonic TX-50HX580E

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Panasonic TX-50HX580E