Panasonic TX-48JZ1000E

Televize, Smart: Ano, OLED obrazovka, Úhlopříčka: 121 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: My Home Screen, 100 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, 4 × HDMI port, 2 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth: Ano, Wi-Fi: Ano, Miracast: Ano, PVR: Ano, Duální tuner: Ano, Ethernet/LAN připojení: Ano, HbbTV: Ano. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart TV Panasonic TX-48JZ1000E, OLED, 121 cm, 4K Ultra HD, 3840 × 2160, My Home Screen, 100 Hz, DVB-T2/H.265, DVB-S2, DVB-C, Amazon Alexa, Google Assistant, 4× HDMI, 2× USB 2.0, 1× USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, duální tuner, Ethernet/LAN připojení, HbbTV, rozhraní CI, kompozitní video vstup, sluchátkový výstup, služby YouTube, Netflix, standard VESA 300 × 300 mm, energetická třída G.

Špičková obrazovka OLED

Televizor 4K OLED přináší skutečně přesné barvy, hlubokou černou a neuvěřitelné detaily díky panelu Master OLED a procesoru HCX Pro AI. Je také vybaven technologií HDR, která znamená, že vás filmy, seriály a pořady skutečně pohltí. 

Úžasný obrázek

Tento televizor 4K OLED byl vytvořen ve spolupráci s filmaři a přináší ohromující obraz, který vám vyrazí dech. Díky fascinujícímu prostorovému zvuku, který zapůsobí na vaše smysly, budete mít pocit, že jste součástí scény. Všechny technologie mají inspirovat a proměnit všednost ve filmový zážitek.

Zvuk jako v kině

Dolby Atmos - zvukový systém doprovází skvělý obraz a přenese vás z pohovky přímo do děje filmu. Integrované reproduktory a zpracování zvuku spolupracují s technologií Dolby Atmos 3D a poskytují pohlcující zvuk, který vás bude bavit. 

Chytrý způsob pořízení skvělého snímku

Prémiové televizory analyzují vstupní signál pomocí umělé inteligence a okamžitě upravují vlastnosti obrazu. Automatická umělá inteligence rozpozná nastavení pro sport, filmové scény a další, takže je optimalizuje za vás. 

Optimální jas a barvy

Díky podpoře všech formátů HDR (High Dynamic Range) poskytuje tento televizor skvělý výkon bez ohledu na zdroj obrazu. Jas a barvy jsou optimalizovány podle scén - ať už je zdroj Dolby Vision, HLG, HDR10 nebo HDR10+ Adaptive. 

Kalibrovaný režim Netflix

Sledujte seriály na Netflixu v kvalitě 4K a prožijte každou scénu očima režiséra - to vše z pohodlí domova.

Funkce vysílání

Věděli jste, že můžete snadno streamovat pořady Netflix z telefonu do televizoru Panasonic? Stačí připojit obě zařízení k síti Wi-Fi, kliknout na ikonu Cast a můžete začít (vyžaduje předplatné služby Netflix).

Ovládání televizoru hlasem pomocí služby Google Assistant

Zapínejte televizor hlasem, aniž byste potřebovali dálkový ovladač - stačí se zeptat Googlu. Hlasem můžete zapnout televizor, nastavit jeho hlasitost a další funkce. Pro zahájení stačí na zařízení podporujícím službu Google Assistant vyslovit "Ok Google". (Google Assistant není v některých jazycích a zemích k dispozici. Vyžaduje připojení k internetu. Dostupnost služby se liší podle zemí a jazyků. Některé služby mohou být zpoplatněny.)

Kompatibilita s Amazon Alexa

Změna kanálu, hlasitosti nebo vypnutí hlasem - se zařízením Amazon Alexa. Ideální v situacích, kdy máte plné ruce.

Hrajte s ohromující rychlostí, rozlišením a pohybem

Game Mode Extreme - tento televizor OLED 4K je připraven na akci. Podporuje rozhraní HDMI 2.1 s vysokou snímkovou frekvencí (HFR) a proměnlivou obnovovací frekvencí (VRR) a technologii AMD FreeSync Premium pro nové úrovně reality, které vyžadují nejnovější herní zařízení.

Plynulé hraní plné akce na velké obrazovce OLED

Panasonic OLED televizory mají certifikaci AMD Freesync Premium. Jsou navrženy tak, aby spolu s vašimi herními zařízeními zajistily skvělý herní zážitek. Vychutnejte si plynulý obraz 4K na velké obrazovce a unikněte do herního světa. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 48 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic TX-48JZ1000E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi