Panasonic TX-43HX580E


Úhlopříčka ("): 43 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, Elektronický informační list


Cena 9 990 Kč

Sleva 9% z původní cena: 10 990 Kč Zobraziť nápovědu

99,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Špičkový Smart LED televizor Panasonic TX-43HX580E v černé barvě vám poskytne výjimečný obraz a skvělý zvuk prostřednictvím spolupráce 43" úhlopříčky (108 cm), 4K Ultra HD rozlišení (3840 × 2160) a procesoru 4K Studio Colour. S tímto zařízením si užijete domácí pohodu na maximum díky technologii Dolby Vision (pro výjimečné barvy, kontrast a jas) a podpoře formátů vysokého dynamického rozsahu (HDR), jako jsou HDR10 či Hybrid-Log Gamma. Specifikem je možnost připojení na internet pomocí zabudované sítě Wi-Fi, díky čemuž budete mít přístup k množství obsahu ke sledování (Catch-up TV, YouTube, Netflix). Vyvážený zvuk bude proudit do místnosti z integrovaných reproduktorů s výkonem 2× 10 W a o spolehlivé připojení se postará čtveřice HDMI portů či dvojice USB vstupů.

Panasonic TX-43HX580E

Tento model obsahuje procesor 4K Studio Colour, který vás překvapí brilantním obrazem s rozlišením 4K HDR. Technologie Dolby Vision zaručuje dokonalost každé scény z hlediska skvělých barev, kontrastu a jasu. Televizor se snadno připojuje na internet, ale přístup je jednoduchý i k osobním médiím, prostřednictvím přehrávače médií. Určitě si zamilujete trojitý HD tuner, který umožňuje flexibilně vybírat mezi satelitním, kabelovým a pozemním signálem.

4K HDR

Televizor podporuje řadu formátů - Vysoký dynamický rozsah (HDR) - například HDR10 nebo Hybrid Log-Gamma, což je standardní formát pro filmy a disky UHD Blu-ray. Video HDR se ve srovnání se standardním dynamickým rozsahem (SDR) vyznačuje jasnější bílou a tmavší černou barvou, takže si z pohodlí domova můžete vychutnat bohatou kvalitu obrazu 4K.

Procesor 4K Studio Colour

Tento výkonný procesor poskytuje brilantní kvalitu obrazu díky jasné reprodukci působivých barev a přesvědčivé čistotě pohybu. To vše představuje základ pro úžasný zážitek z obrazu s rozlišením 4K.

Dolby Vision

Tato technologie oživuje kompatibilní disky UHD Blu-ray a streamování videoobsahu 4K - s výjimečnými barvami, kontrastem a jasem. Dynamická metadata se používají na úpravu nastavení obrazu HDR každé scény - jak se děj odvíjí v tmavých i světlých sekvencích.

Smart TV

Proč byste se měli omezovat na živé televizní vysílání prostřednictvím antény? Tento televizor se snadno připojí na internet pomocí zabudované sítě Wi-Fi a nabízí množství obsahu ke sledování. Na dosah máte Catch-up TV, YouTube a streamování videoobsahu ze služeb, jako je Netflix.

Media Player

Pomocí přehrávače médií pohodlně přistupujte k osobním multimédiím, jako jsou videa, hudba, fotografie, hry a další obsah uložený v paměťovém zařízení USB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 43 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic TX-43HX580E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno