Panasonic TX-42MZ800E

Televize, Smart, OLED obrazovka, Úhlopříčka: 106 cm, 4K Ultra HD, OLED, 3840x2160, OS TV: Google TV, 100/120 Hz, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C2, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Google Assistant, 3 × HDMI port, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet/LAN připojení. Více info

Top příslušenství

Popis produktu

Smart OLED televizor Panasonic TX-42MZ800E nabízí rozlišení 4K Ultra HD (3840 × 2160), úhlopříčku 42" (106 cm), operační systém Google TV a vestavěný subwoofer.

Televizor s úžasnými barvami a pohlcujícím zvukem

S tímto televizorem si díky panelu OLED vychutnáte precizní detaily, brilantní barvy a hlubokou černou. Zažijte vysokou kvalitu obrazu a zvuku díky vestavěnému subwooferu. Operační systém Google TV vám nabídne celou řadu filmů, pořadů a aplikací, takže si budete moci vychutnat tu nejlepší zábavu u vás doma.

Špičkový obraz OLED

Televizory 4K OLED mají samostatně podsvícené části, které vytvářejí přirozené barvy a vysoký kontrast, kde černá je skutečně černá. Technologie 4K Color Engine Pro navíc zvýší přesnost barev, kontrast a jas pro ten nejlepší možný obraz. Užijte si své oblíbené filmy na vysoké úrovni.

Sledujte to, co máte rádi

Pomocí hlasu můžete vyhledávat filmy, streamovat aplikace, přehrávat hudbu nebo ovládat televizor. Požádejte Google o vyhledání konkrétního titulu, hledejte podle žánru nebo získejte personalizovaná doporučení. Po stisknutí tlačítka Google Assistant na dálkovém ovladači toho můžete udělat opravdu hodně. (Asistent Google není dostupný v některých jazycích a zemích. Některé aplikace, obsah a/nebo funkce nemusí být dostupné ve všech zemích. Vyžaduje kompatibilní zařízení prodávané samostatně.)

Čistý obraz a vysoká kvalita zvuku

Mimořádně živé barvy, ostré kontrasty a bohaté detaily - technologie Dolby Vision a HDR10+ vám poskytnou úchvatný obraz ve vysoké kvalitě. Režim Filmmaker upravuje paletu barev, kontrast, poměr stran a snímkovou frekvenci podle záměru režiséra. Skvělý obraz je ještě vzrušující, když k němu přidáte skvělý zvuk - pohlcující zvuk Dolby Atmos vás obklopí atmosférou a přední reproduktory včetně vestavěného subwooferu nabízejí strhující zvuk, který povýší zábavu na novou úroveň.

Připravena k přehrávání

Chcete přejít od sledování televize k hraní her? Žádný problém, stačí dálkovým ovladačem zvolit herní režim a snížit vstupní zpoždění, takže dění na obrazovce bude okamžitě reagovat na vaše příkazy - to vše díky režimu "Auto Low Latency Mode" (ALLM), který je součástí rozhraní HDMI 2.1. Jako hráči oceníte přehrávač médií a přístup na Twitch.

Připojení Bluetooth

Řada MZ800 je vybavena technologií Bluetooth, která umožňuje spárovat televizor s jakýmkoli zvukovým zařízením podporujícím technologii Bluetooth, jako jsou soundbary, sluchátka nebo reproduktory.

Krásný bezrámečkový design

Tento televizor v sobě spojuje nejen inteligenci a vysokou kvalitu obrazu, ale nabízí také krásný bezrámový design, díky kterému se stane ozdobou každého obývacího pokoje.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 42 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Google TV

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic TX-42MZ800E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi