Panasonic SD-YR2550SXE pekárna chleba stříbrná

Zobrazit


Odložený start: Ano, Příkon: 550 W, Počet program.chléb/cesto: 21, Bezlepkový režim: Ano, Max. hmotnost chlebu: 600 g, Funkce tvorby džemu: Ano, Nastavitelná barva kůrky: Ano


Cena 6 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 62,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

60% Hodnota za peníze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

S domácí pekárnou Panasonic SD-YR2550SXE si dokážete v pohodlí domova připravit chléb jako z pekárny, oč je postaráno díky skvělému výkonu 550 W. Pomocí speciálních programů, jako je nastavení propečení kůrky či automatické dávkování kvasnic, ořechů a rozinek, bude vaše pečení ještě zajímavější. Pekárna Panasonic SD-YR2550SXE disponuje 31 programy. Při vyjímání upečeného chleba se nemusíte bát přilepených okrajů díky nepřilnavému povrchu nádoby. Domácí pekárna Panasonic SD-YR2550SXE je vybavena příslušenstvím na jednodušší pečení (hák / y na hnětení, odměrka, forma na pečení a lžíce). Čerstvě upečený chléb přímo z pekárny Panasonic SD-YR2550SXE na váš stůl.

Panasonic SD-YR2550SXE pekárna chleba

 • Automatická domácí pekárna s dávkovačem kvasnic, rozinek / ořechů
 • 31 programů (4 bezlepkové programy pro chléb, dort, těstoviny a pizzu těsto)
 • Dvě teplotní čidla
 • 13 hodinový digitální časovač
 • LCD displej
 • Ochrana před přehřátím
 • Nepřilnavý povrch nádoby
 • Příslušenství: odměrka, odměrná lžíce
 • Příkon: 550 W

Profesionální pečení 

Dve teplotní čidla pro vnější a vnitřní teplotu optimalizují každou fázi pečení, čímž vám zajišťují nejvyšší kvalitu upečení domácího chleba bez ohledu na vnější podmínky. Domácí pekárna Panasonic SD-YR2550SXE  je vybavena jedinečným hnětacím hákem, který pracuje se speciálním žebrováním v nádobě tak, aby připravil chléb přesně podle vašich představ.

Myslíme na všechny potřeby

Lehké pečení pokrmů umožňuje až 31 automatických programů nebo ruční nastavení, pomocí kterých si dokážete upéct různé druhy chleba, celozrnného pečiva, briošky, koláče, ale také připravit džem či těsto na pizzu nebo těstoviny. Domácí pekárna Panasonic SD-YR2550SXE  je ideálním řešením pro lidi trpící intolerancí na lepek nebo pro ty, kteří se ho jen snaží ze svého jídelníčku odstranit. Programy bezlepkový chléb, dorty, pizza těsto a těstoviny dokáží nahradit pokrmy s alergeny aniž by se změnila jejich chuť.

Kreativitě se meze nekladou

Manuální nastavení je určeno pro lidi, kteří se nebojí exprerimentovať se slaným nebo sladkým bez zdlouhavého hnětení. Díky této funkci můžete vytvářet kreativní tvary nebo nastavovat časy hnětení a kynutí přesně podle vašich receptů a představ.

Automatický dávkovač

Domácí pekárna Panasonic SD-YR2550SXE je vybavena automatickým dávkovačem kvasnic, rozinek a ořechů, čímž bude vaše pečení nejen jednodušší, ale i chutnější. Dávkovač automaticky přidává přísady ve správný čas, v potřebném množství a tím pečení vyžaduje méně úsilí.

Chlebové směsi usnadní pečení 

Jediné, co musíte udělat je si vybrat chlebovou směs, přidat vodu, zvolit program a pekárna Panasonic SD-YR2550SXE udělá všechno ostatní. Vlastní čerstvý chléb přímo na váš stůl s pomocí domácí pekárny Panasonic SD-YR2550SXE.

Čerstvý chléb přímo k snídani

Vůně čerstvě upečeného chleba při ranním probouzení? Stačí večer přidat všechny potřebné přísady na pečení do nádoby a nastavit časovač tak, aby byl chléb hotový přímo k snídani. O všechno je postaráno funkcí 13hodinového časovače. Středně velký, velký nebo extra velký chléb až do 1,1 kg s různými stupni opečení pro vás i celou vaši rodinu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Odložený start Ano
Příkon 550 W
Počet program.chléb/cesto 21
Bezlepkový režim Ano
Max. hmotnost chlebu 600 g
Funkce tvorby džemu Ano
Nastavitelná barva kůrky Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Panasonic SD-YR2550SXE pekárna chleba stříbrná

100% Kvalita
Vynikajicí

60% Hodnota za peníze
Dobrá

Václava

24. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Dobrá


 • jednoduchost
 • předčil očekávání
 • nic