Panasonic SC-UX100 černý

Mikrosystém Panasonic SC-UX100E-K v stylem černém designu s modrým podsvícením se skvěle hodí do každého prostoru. Disponuje výkonnými reproduktory s výkonem 300 W a digitálním dvoukanálovým zesilovačem, které šíří zvuk všemi směry. Systém D.Bass Beat pro hlubší basy. Podporuje FM rádio, se kterým naladíte 30 stanic. Technologie Bluetooth pro rychlé spojení s mobilním telefonem. Výběr písní díky aplikací Panasonic MAX Juke. S mikrosystémem SC-UX100E-K připravíte úžasné oslavy s kvalitně znějící hudbou. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Design

Panasonic SC-UX100E-K disponuje nejen kvalitními funkcemi, ale i vzhledem. Stylový a propracovaný design v černé barvě se hodí prakticky do každého interiéru. Hlavní jednotka spolu s reproduktory jsou dotvářeny jemnými liniemi a výstupy. Matná černá úprava s modrým podsvícením přidávají mikrosystému na stylovosti. Dynamický a čistý zvuk se u tohoto mikrosystému dosahuje nejen technologií, ale i celkovou kompozicí součástí a povrchem reproduktorů. S mikrosystémem si vytvoříte i u vás doma klubovou atmosféru.

Párty přímo v obývacím pokoji

Mikrosystém disponuje kvalitními reproduktory, které produkují čisté a silné tóny. Reproduktory s výkonem až 300 W přinesou i k vám domů zvuk jako v klubu. Dvojice reproduktorů s 13 cm basovým reproduktorem a 5 cm výškovým reproduktorem se starají o to, aby se hudba šířila do prostoru a obklopila vás. O hluboké basy se stará D-Bass, basový systém s vlastním zesílením. S mikrosystémem uspořádáte skvělé večírky.

Hudba na přání

Milovníci rytmicej hudby a různých žánrů si díky zabudovanému ekvalizéru přijdou na své. Ekvalizér má přednastavenou nabídku hudebních žánrů, jakými jsou rock, salsa a další. Pro sportovní nadšence je zde zase režim Fotbal, který využijete při sportovních přenosech. Vyzkoušejte mikrosystém SC-UX100E-K a bavte se.

Max Jukebox

Aplikace MAX Juke od Panasonicu potěší vás i vaše hosty. S touto aplikací si můžete vybrat a dokonce ovládat playlisty tak, jak to je možné na klasickém jukeboxu. Vaši hosté si tak mohou vybrat písně podle jejich chuti. Díky aplikací se bude večírek nést v různorodých hudebních stylech. Aplikace se dá ovládat i pomocí smartphonů s operačním systémem Android.

Možnosti bezdrátového připojení

Mikrosystém Panasonic SC-UX100E-K nabízí možnost využití technologie Bluetooth. Vy si tak budete moci snadněji vychutnat kvalitní hudbu nejen z mikrosystému nebo rádia, ale i z jiných zařízení.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ne
  • RMS výkon 300 W
  • NFC Ne
  • Typ reproduktoru 2 - pásmový
  • DAB Ne
  • Počet reproduktorů 2

Další vlastnosti

Značka: Panasonic
? Smart: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ne
? Ethernet / LAN připojení: Ne
? Airplay: Ne
? NFC: Ne
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 25 cm
Výška: 13,2 cm
Hloubka: 22,7 cm
Hmotnost: 1,7 Kg

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Multimédia

Typ média: CD-RW, CD, CD-R
Zvukové formáty: mp3

Rádio

Podporované pásma: FM
FM rádio: Ano
DAB: Ne
RDS: Ano

Zvuk

RMS výkon: 300 W

Funkce

Ekvalizér: Ano
Budík: Ano

Reproduktory

Typ reproduktoru: 2 - pásmový
Počet reproduktorů: 2

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Mechanika a disk

Kazetový přehrávač: Ne

Ostatní

Kód produktu: SC-UX100E-K

Všechny parametry

Recenze Panasonic SC-UX100 černý

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Martin, 13.1.2019

Příslušenství k Panasonic SC-UX100 černý