Panasonic SC-TMAX50 černý

  • Výprodej −14 %

Party reproduktor, Barva černá, 6 × reproduktor, Typ reproduktoru: 2 - pásmové, RMS výkon: 2000 W, Typ média: USB, CD, Bluetooth, FM rádio, RDS, USB port, AUX vstup, Vstup pro externí mikrofon, Vestavěný displej. Více info


Cena 11 998 Kč

Sleva 14 % z předcházející ceny: 13 998 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Výkonný party reproduktor Panasonic SC-TMAX50 promění jakékoliv místo na taneční parket. Konstrukce Airquake Bass s dvojitým 20cm basovým reproduktorem podporovaným dvěma budícími jednotkami přináší silný zvuk a obklopí vás vysoce kvalitní hudbou. Skladby můžete bezdrátově streamovat prostřednictvím Bluetooth 5.0, nebo si můžete poslechnout oblíbenou FM rozhlasovou stanici. Nechybí ani USB port pro přehrávání hudby v MP3 formátu a CD disk. Reproduktor s funkcí karaoke má dva konektory na mikrofon, díky čemuž oživíte každou party. Pro ještě lepší atmosféru se diodové osvětlení Max Dance Illumination okolo reproduktoru synchronizuje s hudbou. Kompaktní reproduktor je kompatibilní s PowerBank a je vybaven vestavěnými rukojeťmi, což vám umožní vzít ho s sebou na cesty.

Posilující zvuk

Díky konstrukci Airquake Bass, která dodává reproduktorům mohutné basy, pocítíte, jak vámi prochází rytmus a vy si tak vychutnáte ohromující zvukový zážitek. Robustní basová rezonance je ještě silnější s jedinečným systémem Bass Reflex.

Pohlcující zážitek

Přeneste se v čase a skutečně pociťte silný zvuk, který TMAX50 vydává přes dva 20cm basové reproduktory podporované dvojitými zesilovači. Důmyslná konstrukce dokonale obohatí každou příležitost tím, že vás obklopí vysoko kvalitní hudbou.

Kamkoli chcete jít

Kompaktní tělo reproduktoru je dostatečně stabilní na to, abyste ho vzali s sebou na cesty. Díky zabudované rukojeti je přemísťování a přeprava jednoduchá.

Nechte vyniknout váš hlas

Vychutnejte si nezapomenutelné duety s přáteli díky TMAX50. Má dva konektory pro mikrofon, takže můžete připojit dva mikrofony. Množství funkcí zajistí, že vaše hlasy budou znít úžasně.

Oživte party

Předveďte svůj talent jako DJ a pomocí aplikace Panasonic Max Juke udělejte z libovolného místa taneční parket jen pomocí několika klepnutí. Váš chytrý telefon a TMAX50 jsou vše, co potřebujete, abyste party kdykoliv nastartovali.

Max Dance Illumination

Dolaďte dokonalou atmosféru večírku. Max Dance Illumination poskytuje pokročilé světelné efekty s množstvím barev, které se synchronizují s hudbou, aby odrážely emoce každého rytmu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Bluetooth Ano
Wi-Fi Ne
RMS výkon 2000 W
Vstup pro externí mikrofon Ano

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Panasonic SC-TMAX50 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Zdeněk

8. 5. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Super čistý zvuk i basy.
  • Když to osolíte, tak opravdu padají skleničky z vitríny :-D.
  • Perfektní a jednoduchá aplikace Panasonic Max Juke.
  • Pěkná barevná hudba.
  • Absence DAB rádia.
  • Zbytečně malý ventilátor pro chlazení zesilovače, někdy je slyšet i přes hudbu.
  • Komplikace s mikrofony. Většinou jsou hodně potichu. Nelze je dostatečně zesílit.

Petr

25. 4. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Opravdu kvalitní zvuk .Velká spokojenost !!!