Panasonic SC-TMAX10 černý


Party reproduktor, Barva černá, 3 × reproduktor, Typ reproduktoru: 2 - pásmové, RMS výkon: 300 W, Typ média: USB, CD, Bluetooth, FM rádio, RDS, USB port, AUX vstup, Vstup pro externí mikrofon, Vestavěný displej. Více info


Cena 5 298 Kč

Sleva 4 % z předcházející ceny: 5 499 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Výkonný párty reproduktor Panasonic SC-TMAX10 v černém designu promění jakékoliv místo na taneční parket. Konstrukce Airquake Bass s 20 cm basovým reproduktorem podporovaným dvěma budícími jednotkami přináší silný zvuk a obklopí vás vysoce kvalitní hudbou. Skladby můžete bezdrátově streamovat prostřednictvím Bluetooth 5.0, nebo si můžete poslechnout oblíbenou FM rozhlasovou stanici. Nechybí ani USB port pro přehrávání hudby v MP3 formátu. Reproduktor s funkcí karaoke je vybaven dvěma konektory na mikrofon, díky čemuž oživíte každou párty. Pro ještě lepší atmosféru se modré osvětlení kolem reproduktoru synchronizuje s hudbou. Kompaktní reproduktor s vestavěnými rukojeťmi je kompatibilní s externí baterií, což vám umožní vzít ho s sebou na cesty.

Silný zvuk

Díky konstrukci Airquake Bass pocítíte, jak vámi prochází rytmus. Základem je robustní basová rezonance, která je ještě silnější díky jedinečnému systému s bass-reflexem. Tlačí zvuk dopředu se zachováním rezonance vytvářené za jednotkou basového reproduktoru a výsledkem je snímání zvuku jako žádné jiné.

Inteligentní konstrukce

Konstrukce Airquake Bass nabízí basový zvuk zesílen na úroveň, kterou lze fyzicky cítit. Tato jedinečná konstrukce umožňuje zařízení TMAX10 tisknout vzduch vpřed, aniž unikl. Tím se dosahuje silný basový zvuk vytvořený tak, aby na vás zapůsobil.

Působivý zážitek

Přenesete se v čase a skutečně pocítíte silný zvuk, který TMAX10 vydává přes 20 cm basový reproduktor podporovaný dvojitými zesilovači. Důmyslná konstrukce dokonale obohatí každou příležitost tím, že vás obklopí vysoce kvalitní hudbou.

Kamkoli chcete jít

Robustní a hladká konstrukce Exo Frame zaručuje dostatečnou stabilitu pro zvuk TMAX, i když jste na cestách. Modré osvětlení kolem reproduktoru se synchronizuje s hudbou, aby se zlepšila atmosféra. Kompaktní tělo s vestavěnými rukojeťmi je kompatibilní s externí baterií, abyste mohli jít všude.

Ať je váš hlas slyšet

TMAX10 má dva konektory na mikrofon, takže můžete zapojit dva mikrofony a zazpívat si duety s vašimi přáteli. Množství technologií včetně funkce ozvěny, která vytváří skvělé efekty při zpívání karaoke, zaručuje, že váš hlas bude znít úžasně. S tímto reproduktorem se můžete do hudby skutečně vžít.

Buďte duší párty

S aplikací Panasonic MAX Juke proměníte jakékoliv místo na taneční parket jen pomocí několika klepnutí. Smartphone a zařízení TMAX10 jsou vše, co potřebujete k tomu, abyste párty kdykoliv nastartovali. (Pro OS verze 4.1 nebo novější a zařízení se systémem Android. K dispozici na Google Play.)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Bluetooth Ano
Wi-Fi Ne
RMS výkon 300 W
Vstup pro externí mikrofon Ano

Hodnocení

5,0 / 5

4 recenze Panasonic SC-TMAX10 černý

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Jan

26. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáLeoš

25. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Poslech
  • Zadne

Anatoly

16. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Možnost použit napájení power bank.
  • Níc

Skvěly poměr cena kvalita. Vřele doporučuji.


jana

15. 9. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Cena
  • Spousta funkcí
  • Postačí v domácím prostředí
  • Nemá vlastní baterii

Cena versus kvalita dostačující..použit parkrat a zatím spokojenost