Panasonic SC-PMX802 mikrosystém stříbrno-černý


Mini/mikrosystém, Barva stříbrná, Typ média: USB, CD, RMS výkon: 120 W, Wi-Fi, Wi-Fi standardy: 802.11n, 802.11b, 802.11g, 802.11ac, 802.11a, Bluetooth, AirPlay, Podporované pásma: FM, DAB +, FM rádio, DAB, RDS, 50 stanic v paměti, USB port, AUX vstup, Ethernet/LAN připojení, Výstup pro sluchátka. Více info


Cena 13 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 140 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Elegantní Hi-Fi zvukový mikrosystém Panasonic SC-PMX802 ve stříbrno-černém provedení snadno zapadne do každého moderního i tradičního interiéru díky svému minimalistickému designu. Je vybaven zesilovačem s procesorem JENO Engine od společnosti Technics a dokáže produkovat čistý, zřetelný a jasný zvuk (s celkovým RMS výkonem 120 W) plynoucí ze dvou samostatných reproduktorů (3směrový systém se 3 reproduktory). Specifikem jsou funkce Chromecast built-in a AirPlay 2, CD přehrávač, DAB+ a FM tuner s možností uložení 50 stanic (30 FM + 20 DAB) či Bluetooth technologie, díky které můžete streamovat vaši oblíbenou hudbu z chytrého telefonu nebo tabletu. Disponuje funkcí Aux-In Auto Play, dvojicí USB vstupů (1× Type-A, 1× Type-B), konektorem RCA a 3,5mm zvukovým výstupem.

Hi-Fi zvukový systém

Systém se zesilovačem Hi-Res s procesorem JENO Engine od společnosti Technics na přehrávání kvalitní hudby z disků USB nebo prostřednictvím funkce Chromecast built-in nebo AirPlay 2. Zahrnuje i disky CD a DAB. (AirPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc.)

Obsahuje jedinečnou technologii Hi-Fi od společnosti Technics

Zařízení je vybaveno zesilovačem s procesorem JENO Engine od společnosti Technics, která se specializuje na Hi-Fi. Díky tomu se systém umístil na předních místech nabídky s vynikajícím zvukovým výkonem a podporou zvuku Hi-Res. Hudba zní tak, jak by měla - s nuancemi a emocemi, které do ní umělci zakomponovali.

Vysoce kvalitní audio součástky

Chcete-li získat vysokou kvalitu zvuku z dnešních vysoce kvalitních zvukových formátů, musíte použít ty nejkvalitnější komponenty. Zařízení PMX802 je celé vyrobeno z těžkých součástí a sofistikovaných materiálů, které přinášejí výjimečnou hudbu Hi-Res.

Univerzální síťový zvukový přehrávač s podporou Hi-Res

Díky funkcím Chromecast built-in, AirPlay 2 a Bluetooth má zařízení vyřešeno streamování, což z něj činí univerzální síťový přehrávač. Je ideální pro přístup k seznamům skladeb, podcastům a playlistům služby Spotify. Funkce Chromecast built-in je kompatibilní s mnoha zvukovými službami Hi-Res včetně služby Tidal (vyžaduje předplatné), abyste si hudbu užili jako nikdy předtím.

Čistý a dynamický zvuk

Expresivní, dynamický zvuk je ideální pro zvuk Hi-Res. 3pásmové reproduktory systému jsou vybaveny hedvábnými kopulovitými tweetery, které dokáží dosáhnout frekvence až 50 kHz. Povrchová úprava dřevěné skříňky reproduktorů má na přední straně vysoký černý lesk, takže reproduktory vypadají stejně dobře, jako znějí.

Poslechněte si sbírku disků CD jako nikdy předtím

Systém dokáže přehrávat kvalitní hudbu a má několik propracovaných zvukových obvodů. Vysoce kvalitní remasterování z disků CD je jedním z nich - zaznamenává CD stopy a zlepšuje jejich zvukovou kvalitu během přehrávání. Podobné zpracování remastruje hudbu streamovanou pomocí připojení Bluetooth a při přehrávání MP3 skladeb na USB nosičích.

Aux-In Auto Play pro dokonalý zvuk televizoru

Zařízení má optické i AUX vstupní terminály pro připojení k televizoru. Funkce AUX-IN Auto Play zajišťuje, že se Hi-Fi systém spustí po zapnutí televizoru automaticky. Zvyšuje tak vaše pohodlí, protože na nastavení hlasitosti systému je možné použít dálkové ovládání televizoru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
RMS výkon 120 W
NFC Ne
Typ reproduktoru 3 - pásmové
DAB Ano
Počet reproduktorů 2

Hodnocení

5,0 / 5

4 recenze Panasonic SC-PMX802 mikrosystém stříbrno-černý

100% Kvalita
Vynikajicí

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

milan

29. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Zatím jsem nenašel nic negativního.


Vladimír

28. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Hlavně zvuk ,který u mne boduje. Naprostá spokojenost
  • Hledal jsem výrobek ,který nezklame. Povedlo se
  • provedení ,který zapadne do každé poslechové místnost.
  • Myslím ,že jsem vše popsal . Mohu všem doporučit
  • nic

Myslím ,že jsem vše popsal . Je to opravdu výrobek ,který mě udělal velikou radost.


Petr

7. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Možnosti připojení, wifi
  • Krátké kabely k reproduktorům,

Jaroslav

24. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • dab radio
  • Nic