Panasonic SC-PMX152 stříbrný

Mikrosystém PANASONIC SC-PMX152EGS ve stylovém stříbrném designu si vás získá nejen svým vzhledem, ale i obdivuhodným zvukem. Je vybaven DAB+ tunerem pro naladění a příjem digitálních rádií a DAC převodníkem pro přenos souborů ve vysoké kvalitě (DSD, FLAC, WAV, AIFF). Třípásmový reproduktor typu super sonic s frekvencí 100 kHz přinášejí dynamický zvuk. Konektor USB-DAC pro připojení K PC, podpora Bluetooth. Technologie LincsD-Amp pro čistší zvuk bez vibrací. Funkce Re-Master pro přehrávání z dalších zařízení. S PANASONIC SC-PMX152EGS si vychutnáte čisté a plné tóny. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Párty přímo v obývacím pokoji

Mikrosystém disponuje kvalitními reproduktory, které produkují čisté a silné tóny. Třípásmový výškový reproduktor se skládá z reproduktoru typu super sonic a zařízení Opal Woofer (z bambsu), které spolu vytvářejí a nabízejí široký frekvenční rozsah až 100kHz. Digitální zesilovač snižuje zkreslení a odstraňuje vznikající šum. K vám se tak přenáší čistý zvuk bez nežádoucích šumů. Celkový výkon reproduktorů je 120 W. Okrem skvelého výkonu mikrosystém disponuje aj nadčasovým strieborným prevedením hlavnej jednotky, ktoré vynikne v každej miestnosti.


Funkce Re-Master

Pokud máte vaši oblíbenou hudbu uloženou na CD disku nebo v MP3 přehrávači či v smartphonu klidně si ji pusťte přes mikrosystém Panasonic SC-PMX152EGS. Digitální zvukové soubory někdy ztrácejí části vysokofrekvenčního signálu při převodu či kompresi, hlavně soubory MP3 či signál převáděn bezdrátově přes Bluetooth®. Re-master funkce kompenzuje ztracené audio kvality signálu zvuku na garantovaný plnohodnotný zvuk. S Re-Master funkcí bude přehrávání jednoduché a kvalitní.

USB DAC

Mikrosystém využívá pro přehrávání souborů ve vysokém rozlišení port USB DAC. Díky USB 2.0 portu dokážete jednoduše a rychle připojit váš notebook. Převodník DAC přesně reprodukuje zvukové signály z formátů DSD, FLAC, WAV i AIFF, což znamená, že k vám se dostává detailní zvuk ve vysokém rozlišení. Pro lepší hudební zážitek si můžete připojit i sluchátka. Zaposlouchejte se a odhalte detaily.

Možnosti bezdrátového připojení

Mikrosystém Panasonic SC-PMX152EGS nabízí možnost využití technologie Bluetooth. Vy si tak budete moci snadněji vychutnat kvalitní hudbu nejen z minisystému nebo rádia, ale i z jiných zařízení.

Technologie LincsD-Amp

Technologie LincsD-Amp přináší čistý a nezkreslený zvuk. Tato technologie dokáže upravit nežádoucí vibrace a zkreslený zvuk a přenést je do mnohem lepší a čistší podoby. Zdroj Virtual Battery Power Supply odstraní šumy zapříčiněné tradičními zdroji a technologie Variable Gain umožní zvýšení jasu zvuku při nízké hlasitosti.

Podpora nových technologií

Systém SC-PMX152EGS je navržen tak, aby nabízel nové způsoby pro poslech hudby, kterou máte rádi, a podporuje několik služeb pro přenos obsahu. Pomocí aplikace Panasonic Music Streaming můžete prohledávat, vytvářet seznamy skladeb a ovládat služby Spotify, TuneIn, AUPEO a Napster. Pak je můžete přenášet přímo do systému SC-PMX152EGS prostřednictvím technologie Bluetooth, abyste je mohli poslouchat v reálném čase.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • RMS výkon 120 W
  • NFC Ne
  • Typ reproduktoru 3 - pásmový
  • DAB Ano
  • Počet reproduktorů 2

Další vlastnosti

Značka: Panasonic
? Smart: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Wi-Fi standardy: 802.11a
? Airplay: Ano
? NFC: Ne
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 21 cm
Výška: 11,4 cm
Hloubka: 26,7 cm
Hmotnost: 3 Kg

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Multimédia

Typ média: CD-R, CD, CD-RW
Zvukové formáty: wav, flac, mp3

Rádio

Podporované pásma: DAB +, FM
FM rádio: Ano
Počet stanic v paměti: 6
DAB: Ano
RDS: Ano

Zvuk

RMS výkon: 120 W

Funkce

Ekvalizér: Ano
Budík: Ano

Reproduktory

Typ reproduktoru: 3 - pásmový
Počet reproduktorů: 2

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Mechanika a disk

Kazetový přehrávač: Ne

Ostatní

Kód produktu: SC-PMX152EGS

Všechny parametry

Recenze Panasonic SC-PMX152 stříbrný

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Panasonic SC-PMX152 stříbrný